| Başvuru | seç ve yerleştir |
|---|---|
| Görüntülü muayene | Tedarik edilen |
| G/Ç Kaynağı | 24V 2A |
| Ana Malzeme | Alüminyum, Plastik, Çelik |
| Gerilim | 100-240 VAC |
| model | E05 |
|---|---|
| ağırlık | 23kg |
| Maksimum yük | 5kg |
| İşin kapsamı | 800mm |
| Ortak maksimum hız | J1-J4 180 ° / S J5-J6 200 ° / G |
| Başvuru | al ve yerleştir, paletle |
|---|---|
| Görüntülü muayene | Tedarik edilen |
| G/Ç Kaynağı | 24V 2A |
| Ana Malzeme | Alüminyum, Plastik, Çelik |
| Gerilim | 200-240Vac |
| Başvuru | al ve yerleştir, paletle |
|---|---|
| Görüntülü muayene | Tedarik edilen |
| G/Ç Kaynağı | 24V 2A |
| Ana Malzeme | Alüminyum, Plastik, Çelik |
| Gerilim | 200-240Vac |
| Başvuru | alma ve yerleştirme, paletleme, montaj |
|---|---|
| Maksimum yük | 12kg |
| G/Ç güç kaynağı | 24V 2A |
| Ulaşmak | 1300mm |
| Özgürlük derecesi | 6 |
| Boyut | 482(G)*214(D)*375(Y) mm |
|---|---|
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman |
| erişim aralığı | 1700mm |
| Ana Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Güç girişi | 100-240VAC,50-60Hz |
| model | E10 |
|---|---|
| ağırlık | 40kg |
| Maksimum yük | 10kg |
| İşin kapsamı | 1000mm |
| Ortak maksimum hız | J1-J4 180 ° / S J5-J6 200 ° / G |
| Marka | OMRON |
|---|---|
| model | TM12M |
| eksen | 6 eksen |
| Taşıma kapasitesi | 12 KG |
| Reach | 1300 mm |
| Application | pick and place |
|---|---|
| Görüntülü muayene | Tedarik edilen |
| G/Ç Kaynağı | 24V 2A |
| Ana Malzeme | Alüminyum, Plastik, Çelik |
| Gerilim | 110-220VAC |
| Başvuru | al ve yerleştir, paletle |
|---|---|
| Görüntülü muayene | Tedarik edilen |
| G/Ç Kaynağı | 24V 2A |
| Ana Malzeme | Alüminyum, Plastik, Çelik |
| Gerilim | 110-220VAC |