| Ürün adı | Hanwha HCR-3 cobot endüstriyel robotik kol 6 eksenli robot kol denetleyicili ve cobot kaynağı için s |
|---|---|
| model | HCR-3 |
| kullanım | Universial |
| tip | Endüstriyel Robot kolu |
| Reach | 630mm |
| Ürün adı | kooperatif robot Hanwha HCR-12, cobotlar için kameralı, kıskaçlı endüstriyel robotik kollu cobot kay |
|---|---|
| model | HCR-12 |
| kullanım | Universial |
| tip | Endüstriyel Robot kolu |
| Taşıma kapasitesi | 12kg |
| tip | E3 |
|---|---|
| ağırlık | 17kg |
| Taşıma kapasitesi | 3kg |
| Reach | 590mm |
| güç | Tipik döngüde 100W |
| Ürün adı | Malzeme Taşıma Ekipmanları için 3KG Cobot Yükü ile Hızlı ve Doğru İşbirlikçi Robot AUBO I3 |
|---|---|
| Reach | 625mm |
| Taşıma kapasitesi | 3kg |
| ağırlık | 16kg |
| tip | AUBO i3 |
| Ürün Adı | CNC Makinesi Olarak Malzeme Taşıma İçin 16KG Yüklü Yüksek Yüklü Cobot Robot UR 16e'nin 6 Eksenli |
|---|---|
| Erişim | 1300mm |
| yük | 10kg |
| Ağırlık | 33,5 kg |
| Türü | UR 10e |
| tip | TM14 |
|---|---|
| Reach | 1100mm |
| Taşıma kapasitesi | 14kg |
| Tipik Hız | 1,1 m / saniye |
| Tekrarlanabilirlik | 0.1mm |
| Ürün adı | kooperatif robot Hanwha HCR-12, cobotlar için kameralı, kıskaçlı endüstriyel robotik kollu cobot kay |
|---|---|
| model | HCR-5 |
| kullanım | Universial |
| tip | Endüstriyel Robot kolu |
| Reach | 800mm |
| tip | TM12 |
|---|---|
| Reach | 1300mm |
| Taşıma kapasitesi | 12kg |
| Tipik Hız | 1,3 m / saniye |
| Tekrarlanabilirlik | 0.1mm |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Uygulama | Derleme |
| Ağırlık | 550kg |
| Dimension(L*W*H) | 1280mm * 600mm * 700mm |
| Garanti | bir yıl |
| Güç | 350W |
|---|---|
| Boyut | 460 mm * 449 mm * 254 mm |
| Ağırlık | 64 |
| erişim aralığı | 1750 mm / 68,9 inç |
| yük | 20 kg / 44,1 lb |