| Başvuru | alma ve yerleştirme, vidalama |
|---|---|
| Maksimum yük | 14kg |
| G/Ç güç kaynağı | 24V 2A |
| Ulaşmak | 1100mm |
| Özgürlük derecesi | 6 |
| Ürün adı | Elfin10'un 10kg Taşıma Yükü ve Lazer Kesim Makinesi için 1000mm Reach Collaborative Robotu ile E |
|---|---|
| Reach | 1000mm |
| Taşıma kapasitesi | 10kg |
| ağırlık | 40kg |
| tip | Elfin 10 |
| tip | TM5-900 |
|---|---|
| Reach | 900mm |
| Taşıma kapasitesi | 4kg |
| Tipik Hız | 1,4 m / saniye |
| Tekrarlanabilirlik | 0.05mm |
| Ağırlık | 22 kilo |
|---|---|
| yük | 7 kilo |
| Ulaşmak | 814 mm |
| Eksen Sayısı | 6 |
| tekrarlanabilirlik | ±0,03 mm |
| Application | pick and place |
|---|---|
| Görüntülü muayene | Tedarik edilen |
| G/Ç Kaynağı | 24V 2A |
| Ana Malzeme | Alüminyum, Plastik, Çelik |
| Gerilim | 100-240 VAC |
| Başvuru | seç ve yerleştir |
|---|---|
| Görüntülü muayene | Tedarik edilen |
| G/Ç Kaynağı | 24V 2A |
| Ana Malzeme | Alüminyum, Plastik, Çelik |
| Gerilim | 100-240 VAC |
| Gripping force | 10~65 N |
|---|---|
| Stroke | 106 mm(parallel) 122 mm(centric) |
| Repeat accuracy (positioning) | ± 0.03 mm |
| Weight | 1.68 kg |
| Noise emission | < 50 dB |
| Başvuru | kaynak, alma ve yerleştirme |
|---|---|
| Görüntülü muayene | Tedarik edilen |
| G/Ç Kaynağı | 24V 2A |
| Ana Malzeme | Alüminyum, Plastik, Çelik |
| Gerilim | 200-240Vac |
| model | E03 |
|---|---|
| ağırlık | 17kg |
| Maksimum yük | 3kg |
| İşin kapsamı | 590mm |
| Ortak maksimum hız | J1-J4 180 ° / S J5-J6 200 ° / G |
| Marka | AUBO |
|---|---|
| model | AUBO I5 |
| eksen | 6 eksenli |
| Taşıma kapasitesi | 5 KG |
| Reach | 886.5 mm |