| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Başvuru | Al ve yerleştir, paletleme, elleçleme |
| yük | 5Kg |
| standart çevrim süresi | 0,343s |
| Garanti | 12 ay |
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Başvuru | Al ve yerleştir, paletleme, elleçleme |
| yük | 4kg |
| Eksen Sayısı | 6 |
| standart çevrim süresi | 0,343s |
| Ürün adı | UR Universal robots ur3 cobot robotu, cobot endüstriyel robotik kol için |
|---|---|
| model | UR3 |
| Poz tekrarlanabilirliği | ± 01 mm |
| Eksen sayısı | 6 |
| Montaj konumu | Zemin/Tavan/Duvar |
| Ürün adı | Ortak robotik kol |
|---|---|
| Yükü | 5 kg |
| ulaşmak | 800mm |
| eksenleri | 6 Eksen |
| Poz tekrarlanabilirliği (ISO 9283) | ±0.05 mm |
| model | jaka Ai 12 cobot |
|---|---|
| Maksimum taşıma kapasitesi | 12kg |
| Maksimum erişim | 1327 mm |
| ağırlık | 41 kilo |
| güç | 500 W |
| tip | E5 |
|---|---|
| ağırlık | 23kg |
| Taşıma kapasitesi | 5kg |
| Reach | 800mm |
| güç | Tipik döngüde 180W |
| kitle | 11 kg / 24,3 lb |
|---|---|
| tip | UR3 |
| Max. Maks. Payload Taşıma kapasitesi | 3 kg / 6,6 lb |
| Hareket Aralığı | 500 mm / 19,7 inç |
| Ortak aralık | ± 360 ° |
| Ürün adı | Paketleme İçin Cobot Robotu Olarak 16KG Yük Manipülatörü ile Hızlı ve Doğru İşbirlikçi Robot UR 16e |
|---|---|
| Reach | 900mm |
| Taşıma kapasitesi | 16kg |
| ağırlık | 33.1kg |
| tip | UR 16e |
| tip | E3 |
|---|---|
| ağırlık | 17kg |
| Taşıma kapasitesi | 3kg |
| Reach | 590mm |
| güç | Tipik döngüde 100W |
| model | jaka Ai 3 cobot |
|---|---|
| Maksimum erişim | 626 mm |
| Maksimum taşıma kapasitesi | 3 kg |
| ağırlık | 12 KG |
| güç | 150 W |