| Ağırlık | 8.8kg |
|---|---|
| Eksen sayısı | 4 |
| Maksimum erişim | 280mm |
| Tekrarlanabilirlik | ±0,02 mm |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| Başvuru | Ark Kaynağı / metal işlerin kaynağı |
|---|---|
| Boyut | 512x676mm |
| Maksimum yük | 8kg |
| Yatay Erişim | 727 mm |
| Ağırlık | 32kg |
| Başvuru | Döküm, Malzeme Kesme, Malzeme Taşıma |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Maksimum yük | 180kg |
| Yatay Erişim | 2702 mm |
| Ağırlık | 32kg |
| Başvuru | metal işlerinin kaynaklanması |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Maksimum yük | 12kg |
| Yatay Erişim | 1440mm |
| Ağırlık | 150kg |
| Başvuru | metal işlerinin kaynaklanması |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Maksimum yük | 12kg |
| Yatay Erişim | 1440mm |
| Ağırlık | 150kg |
| Başvuru | metal işlerinin kaynaklanması |
|---|---|
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman |
| Maksimum yük | 85 kilo |
| Eksen Sayısı | 6 |
| Ağırlık | 160kg |
| Başvuru | seç ve yerleştir |
|---|---|
| Görüntülü muayene | Tedarik edilen |
| G/Ç Kaynağı | 24V 2A |
| Main Material | Aluminum Alloy |
| Gerilim | 200-240Vac |
| Nem | %0-100 Yoğuşmasız |
|---|---|
| Uyumluluk Gerilimi | 10 VDC |
| Minimum Gerekli Çalışma Akımı | -20 °C ila +80 °C (-4 °F ila +178 °F) |
| histerezis | %0,2 |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Besleme Ortamı | Hava, Aşındırıcı Olmayan Gaz |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Garanti | 1 yıl |
| İletişim Protokolü | HART, 4-20mA Analog |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Giriş sinyali | 4-20mA |
|---|---|
| Özel Destek | OEM |
| Sinyal basıncı | Maks. 0 ila 6,0 Bar |
| Kullanımı | Kısıtlama Hizmeti |
| Malzeme | Alüminyum |