| Ek | Lineer Aktüatör, Tek Etkili |
|---|---|
| Kullanımı | Kısıtlama Hizmeti |
| Ürün Adı | Samson 4763 Elektropnömatik Konumlandırıcı |
| Malzeme | Alüminyum |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün Adı | Samson 4763 Elektropnömatik Konumlandırıcı |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Çalışma sıcaklığı | -20-80 ℃ |
| Kullanımı | Kısıtlama Hizmeti |
| Özel Destek | OEM |
| Kullanımı | Kısıtlama Hizmeti |
|---|---|
| Duyarlılık | <%0,1 |
| Koruma derecesi | IP 54 |
| Sinyal basıncı | Maks. 0 ila 6,0 Bar |
| Giriş sinyali | 4-20mA |
| Kullanımı | Kısıtlama Hizmeti |
|---|---|
| Duyarlılık | <%0,1 |
| Çalışma sıcaklığı | -20-80 ℃ |
| Garanti | 1 yıl |
| histerezis | <%0,5 |
| Koruma derecesi | IP 54 |
|---|---|
| histerezis | <%0,5 |
| Ek | Lineer Aktüatör, Tek Etkili |
| Malzeme | Alüminyum |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün adı | Düşük Gürültülü Robotik Kol Vakum Tutucu 12 L / Min Vakum Akışı Ortak robot ile kolay programlama |
|---|---|
| Marka | Robotiq |
| model | Vakum Tutucular |
| Enerji kaynağı | elektrik |
| Tutucu kütlesi | 710g |
| tip | SF50-K2220 |
|---|---|
| Taşıma kapasitesi | 50KG |
| Reach | 2220mm |
| Tekrarlanabilirlik | 0.2mm |
| Sürüş Yöntemi | AC servo motorla sürülür |
| tip | SF7-K759 |
|---|---|
| Taşıma kapasitesi | 7KG |
| Reach | 759 mm |
| Tekrarlanabilirlik | 0.04mm |
| rakım | 880mm |
| tip | SF6-C2080 |
|---|---|
| Taşıma kapasitesi | 10kg |
| Reach | 2080 mm |
| Tekrarlanabilirlik | 0.08mm |
| rakım | 1640mm |
| tip | SF10-K2032 |
|---|---|
| Taşıma kapasitesi | 10kg |
| Reach | 2032 mm |
| Tekrarlanabilirlik | 0.05mm |
| rakım | 1560mm |