| Maksimum erişim | 819 mm |
|---|---|
| Maksimum taşıma kapasitesi | 7 kg |
| Poz tekrarlanabilirliği (ISO 9283) | ± 0,03 mm |
| Eksen Sayısı | 6 |
| Montaj konumu | herhangi bir açı |
| Ürün adı | Çin marka işbirlikçi robot CNGBS-G05 6 eksenli cobot kolu |
|---|---|
| modeli | CNGBS-G05 |
| Poz tekrarlanabilirliği | ± 01 mm |
| Eksen sayısı | 6 |
| Montaj konumu | Zemin/Tavan/Duvar |
| boyutlar | L1100 * W650 * H745mm (kolsuz) |
|---|---|
| navigasyon | lazer SLAM / manyetik bant navigasyonu |
| yürüme yönü | ileri, geri, etrafında dönme (Uzaktan kumanda modu) |
| Sürüş modu | iki tekerlekten diferansiyel sürüş |
| Hareket hızı | 18-36m / dakika |
| Ürün adı | HAN'S Elfin Serisi E3 3 kg taşıma kapasiteli cobotu al ve yerleştir |
|---|---|
| ağırlık | 17kg |
| Taşıma kapasitesi | 3kg |
| Reach | 590mm |
| güç | Tipik döngüde 100W |
| Başvuru | toplama ve yerleştirme, kaynak |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut | 536*445*319mm |
| Güç | 100W |
| Gerilim | 200-240V AC |
| Yatay Hareket(mm) | 110mm |
|---|---|
| Ağırlık | 0.78kg |
| Parmak konumu çözünürlüğü | 0.1 |
| Yük Kuvveti Uyumu | 2 kilo |
| Yakalama gücü ( ayarlanabilir) | 3-40N |
| model | E03 |
|---|---|
| ağırlık | 17kg |
| Maksimum yük | 3kg |
| İşin kapsamı | 590mm |
| eksen | 6 eksen |
| model | Elfin 10 |
|---|---|
| Maksimum erişim | 800mm |
| Maksimum taşıma kapasitesi | 10 KG |
| Tekrarlanabilirlik pozu | ± 0.05mm |
| Eksen Sayısı | 6 |
| Türü | TM5-900 |
|---|---|
| Erişim | 900mm |
| yük | 4kg |
| Tipik Hız | 1,4 m/s |
| tekrarlanabilirlik | 0,05 mm |
| Başvuru | Al ve yerleştir, paletleme, elleçleme |
|---|---|
| Güç | 350W |
| Durum | Yeni |
| Görüntülü muayene | Tedarik edilen |
| Pazarlama Türü | Yeni Ürün 2020 |