| Maksimum erişim | 1073 mm |
|---|---|
| Maksimum taşıma kapasitesi | 18 Kg |
| Poz tekrarlanabilirliği (ISO 9283) | ± 0,03 mm |
| Eksen Sayısı | 6 |
| Montaj konumu | herhangi bir açı |
| Ürün adı | Pick And Place Machine İçin İşbirliğine Dayalı Robot Olarak 5KG Yük Manipülatörüne Sahip Hafif Cobot |
|---|---|
| Reach | 850mm |
| Taşıma kapasitesi | 5kg |
| ağırlık | 20.6kg |
| tip | UR 5e |
| Marka | AUBO |
|---|---|
| Model | AUB i10 |
| eksen | 6 eksenli |
| yük | 10 kilo |
| Erişim | 1350 mm |
| Maksimum erişim | Uzunluk 832 mm |
|---|---|
| Maksimum taşıma kapasitesi | 3kg |
| Eksen Sayısı | 6 |
| Montaj konumu | Zemin / Tavan / Duvar |
| Poz tekrarlanabilirliği | (ISO 9283): ± 0,02 mm |
| Model | CZ10-01 |
|---|---|
| eksen | 6 Eksen |
| yük | 10kg |
| Erişim | 1300mm |
| Tekrarlanabilirlik | ±0,1 mm |
| Model | CRX-5iA |
|---|---|
| yük | 5 kg |
| Erişim | 994 mm |
| Tekrarlanabilirlik | ± 0,03 mm |
| Montaj konumu | Floor; Zemin; Ceiling; Tavan; Wall Duvar |
| tip | RG2 |
|---|---|
| ağırlık | 0.78kg |
| Yük Kuvveti Uyumu | 2 kilo |
| Yatay Hareket (mm) | 110 mm |
| Parmak pozisyonu çözünürlüğü | 0.1 |
| Güç kaynağı | DC 48V |
|---|---|
| Güç tüketimi | 500W |
| Koruma Sınıfı | IP54 |
| Standart | CE, TÜV, KSc |
| Ömür | 30000H |
| model | E05 |
|---|---|
| ağırlık | 23kg |
| Maksimum yük | 5kg |
| İşin kapsamı | 800mm |
| Ortak maksimum hız | J1-J4 180 ° / S J5-J6 200 ° / G |
| Tekrarlanabilirlik | ± 0,1 mm / ± 0,0039 inç (4 mil) |
|---|---|
| Ortam sıcaklık aralığı | 0-50 ° |
| Güç tüketimi | Min. 90W, Tipik 150W, Maks. 325W |
| Taşıma kapasitesi | 5 kg / 11 lbs |
| Reach | 850 mm / 33,5 inç |