| Başvuru | Seç ve yerleştir, kaynak, taşıma, püskürtme |
|---|---|
| Özellikler | El Rehberliği |
| Koşul | Yeni |
| Garanti | 1 yıl |
| Güç | 400W, 350W |
| Başvuru | Taşıma / Kaynak / CNC |
|---|---|
| Özellikler | hafif Cobot |
| Koşul | Yeni |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut (U * G * Y) | 80*80*60 |
| Ürün adı | Robotik Kol 6 Eksen Ulaşmak 2050mm Otomatik Kaynak Robot IRB 4600-60 / 2.05 ABB için Endüstriyel Rob |
|---|---|
| Modeli | LIFTKIT |
| Marka | EWELLIX |
| İtme yükü | 1500 N |
| Pull load | 0 |
| Ürün Adı | CNC Makinesi Olarak Malzeme Taşıma İçin 16KG Yüklü Yüksek Yüklü Cobot Robot UR 16e'nin 6 Eksenli |
|---|---|
| Ulaşmak | 900mm |
| yük | 16kg |
| Ağırlık | 33.1kg |
| Türü | UR 16e |
| Ürün Adı | Hanwha HCR-3 cobot endüstriyel robotik kol 6 eksenli, robot kolu denetleyicili ve cobot kaynağı için |
|---|---|
| Model | HCR-3 |
| Kullanımı | evrensel |
| Türü | robot kol |
| Ulaşmak | 0,5-2,5 m |
| Ürün Adı | Hanwha HCR-3 cobot endüstriyel robotik kol 6 eksenli, robot kolu denetleyicili ve cobot kaynağı için |
|---|---|
| Model | HCR-3 |
| Kullanımı | evrensel |
| Türü | robot kol |
| Ulaşmak | 0,5-2,5 m |
| Ürün adı | Motor Montajı için Cobot Olarak 3KG Yüklü 6 Eksenli Endüstriyel Robot Kolu Evrensel Robot UR 3e |
|---|---|
| Reach | 500mm |
| Taşıma kapasitesi | 3kg |
| ağırlık | 11.2kg |
| tip | UR 3e |
| Ürün Adı | Paketleme İçin Cobot Robot Olarak 16KG Yük Manipülatörlü Hızlı ve Doğru İşbirlikçi Robot UR 16e |
|---|---|
| Erişim | 900mm |
| yük | 16kg |
| Ağırlık | 33.1kg |
| Türü | UR 16e |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman |
|---|---|
| Özgürlük derecesi | 6 |
| iletişim | TCP/IP ve Modbus |
| Çalışma sıcaklığı | 0-50°C |
| tekrarlanabilirlik | ±0,03 mm |
| Ağırlık | 28kg |
|---|---|
| Ulaşmak | 950mm |
| yük | 5Kg |
| Eksen Sayısı | 6 |
| Koruma Sınıfı | IP54 |