| Ürün adı | Azbil akıllı pnömatik konumlandırıcılar AVP300/301/302 konumlayıcı |
|---|---|
| Marka | AZBİL |
| Modeli | AVP300/301/302 |
| Matrial | Alaşım/çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| nominal çap | DN15~DN600 |
|---|---|
| Temel hata | ±% 1 |
| Zar | PFA, Yarı Saydam, Eriyik İşlenmiş |
| İçsel Özellikler | Doğrusal |
| Kontrol sinyali | 4-20 Ma |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
|---|---|
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Model numarası | DVC6200 |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Garanti | 1 yıl |
| modeli | spirax sarco SP7-10, SP7-11 ve SP7-12 Akıllı valf EZ kontrol valfli konumlayıcılar |
|---|---|
| Bağlantı türü | 2 tel |
| Çıkış sinyali | 4 ~ 20 mA DC |
| Marka | spirax sarco |
| Veriyolu/Sensör | 4-20 mA Verici |
| Ürün adı | Kontrol Vanası Konumlandırıcı |
|---|---|
| Modeli | SA/CL |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |
| Basınç | Yüksek Basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55 ° C (-4 ila 122 ° F) |
| Model Number | 3730-3 Samson Valve Positioner |
|---|---|
| Media | Gas |
| Temperature | ≤0.15 %/10 K |
| Static destruction limit | 100 MA |
| Hysteresis | ≤0.3 % |
| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 150 - 4500, JIS10K - 63K |
|---|---|
| Menzillenebilirlik | 50:1 ila 20:1 |
| Ortam Sıcaklığı | -100°C ila 600°C |
| Nominal basınç | 1,6MPa'dan 6,4MPa'ya |
| Oda sıcaklığı tipi | -40 ℃ ila 230 ℃ |
| Koruma sınıfı | IP66 |
|---|---|
| İletişim | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Teşhis | Evet |
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Valf tipi | Diyafram valfi |
| Tedarik baskısı | Beta 5: 1,4-7 bar (20-100 psi) /Beta 7: 1,4-10 bar (20-150 psi) |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı | Standart: -40°C ila +85°C (-40°F ila +185°F) |
| İletişim | HART 5/7, FF Foundation Fieldbus (İsteğe bağlı) |
| Uygulama endüstrisi | Petrol ve Gaz, Kimya, Enerji Endüstrisi Vana Kontrolü |
| Giriş Koruması (IP) | IP66/67 (Toza/Suya Dayanıklı) |
| Gövde tipi | Üst ve Alt Kılavuzlu Çift Oturmalı Glob Vanalar |
|---|---|
| Vücut Boyutu | 520C için 1-1/4" (25A) - 14" (350A); 530C için 3/4" (20A) - 8" (200A) |
| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 150-600, JIS 10K-40K |
| Akışkan sıcaklık | -196°C ila +538°C |
| Bağlantılar | Flanşlı (RF RTJ), Alın Kaynaklı, Soket Kaynaklı |