| İletişim Protokolü | HART 7 (3730-3/3731-3) |
|---|---|
| Patlamaya Dayanıklı | 3730=Hayır; 3731=Evet (ATEX/IECEx Ex d) |
| Giriş sinyali | 4-20 mA İki Telli Sistem (300 Ω Elektrik Yükü)SAMSON AG |
| Montaj Uyumluluğu | Doğrusal/Döner Kontrol Vanaları (NAMUR/VDI/VDE)SAMSON AG |
| Koruma Sınıfı | IP 56/66, NEMA 4 (Alüminyum Muhafaza) |
| ad | Valtek-200 konumlandırıcılı Valtek Mark 200 dünya kontrol vanası ve vana için elektrikli aktüatör |
|---|---|
| Marka | Valtek |
| model | Mark 200 |
| Valf tipi | Doğrusal Kontrol |
| Alt Tipi | Doğrusal Küre / Açı |
| Tip | Yüksek kapasiteli, yüksek hassasiyetli dijital pnömatik konumlayıcı |
|---|---|
| Akış Hızı | Besleme/Egzoz Cv max 2,3 (yüksek akış); ≤0,3 (düşük akış) |
| Sertifikalar | Kendinden güvenli (Ex ia), patlamaya dayanıklı (Ex d), IP66/NEMA 4X |
| İletişim | DCS bağlantısı için 4-20mA, HART 7, USB, FDI sürücüsü |
| Çalışma Basıncı | 2,5-10,4bar (arıza donma 8bar, doğalgaz 6bar) |
| Aktarma | Yay dönüşlü, Lineer |
|---|---|
| Sertifikalar | SIL özellikli, ATEX, CUTR, PED |
| Kontrol Tipi | Açık/kapalı, kısma |
| Çalışma sıcaklığı | Kriyojenik, Düşük Sıcaklık, Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| güç kaynağı | Pnömatik, manuel |
| nominal çap | DN15~DN600 |
|---|---|
| Temel hata | ±% 1 |
| Zar | PFA, Yarı Saydam, Eriyik İşlenmiş |
| İçsel Özellikler | Doğrusal |
| Kontrol sinyali | 4-20 Ma |
| Ürün adı | Azbil akıllı pnömatik konumlandırıcılar AVP300/301/302 konumlayıcı |
|---|---|
| Marka | AZBİL |
| Modeli | AVP300/301/302 |
| Matrial | Alaşım/çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| Ürün adı | KOSO PRF300 PRF400 basınç düşürme valfi |
|---|---|
| Marka | KOSO |
| modeli | PRF300 PRF400 |
| aile | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | Snap Oyunculuk Röle |
| Ürün | pozisyoner |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
| Seyahat Menzili | Vananın Başlatılan Hareketi/Dönme Açısı dahilinde Ayarlanabilir; Seyahat Maksimum 1/5 ile Sınırlandı |
| Statik yıkım sınırı | 40 V, Dahili Akım Sınırı Yaklaşık. 40 mA |
| Akış Özellikleri | eşit yüzde |
|---|---|
| Basınç Sınıfı | ANSI CL150, ANSI CL300, ANSI CL600, ANSI CL1500 |
| Sertifikalar | PED, CUTR, ATEX, CRN |
| Kapatma Sınıfı | Sınıf IV (FCI 70-2) |
| Valf Boyutu | NPS1, NPS2 |
| Ürün Adı | Azbil AVP300/301/302 Akıllı Pnömatik Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Uygulanabilir aktüatör | Pnömatik tek ve çift oyunculuk, doğrusal ve döner hareket aktüatörü |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| İletişim sistemi | Hart6 İletişimi |
| Çıkış sinyali | 4-20 mA DC |