| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| İletişim | Hart |
| Koruma Sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Teşhis | Evet |
| Tedarik gücü | Döngüden güç alan, 4-20 mA |
| Çalışma Sıcaklığı Menzil | -40°C ila +85°C (-40°F ila +185°F) |
|---|---|
| Operasyonel basınç aralığı | 1,4 ila 6 bar (20 ila 90 psi) |
| Bağlantı Noktası Boyutu | 1/4 inç |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| İletişim Protokolleri | SP7-10: HART 5/7, SP7-11: PROFIBUS PA, SP7-12: Foundation Fieldbus |
| Malzeme | Malzeme |
|---|---|
| Akış Özellikleri | eşit yüzde |
| Kontrol sinyali | 4-20mA |
| Kritik Hizmet | Kirli Hizmet, Aşındırıcı |
| Gaz besleme basınç aralığı | 140 ila 700 KPa |
| Giriş akımı aralığı | 4~20mA DC |
|---|---|
| Hava Kaynağı Bağlantı Boyutu | PT1/4, NPT1/4 |
| Giriş Koruma Derecesi | IP66 |
| Basınç Göstergesi Bağlantı Boyutu | PT1/8, NPT1/8 |
| Normal çalışma sıcaklık aralığı | 30 ° C ila 85 ° C (standart tip),-40 ° C ila 85 ° C (düşük sıcaklık tipi) |
| Process Control | Flow, Pressure, Temperature, Level |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Güç kaynağı | Yerel |
| Area Classification | Explosion Proof, Intrinsically Safe, FISCO, Type N, Flame Proof, Non-incendive For FM |
| Communication Protocol | 4-20 MA HART |
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj tipi: karton kutu/fümigasyon olmayan ahşap kutu |
|---|---|
| Marka adı | FOXBORO |
| Model numarası | FOXBORO SRD991 |
| Belge | xiangjing valve&instrument ...t .pdf |
| Depolama Sıcaklığı Sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI birimi başına% 0.05 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.3 tam aralık |
| Sıcaklık etkisi | <0.005 /° F tipik; -40 ° F ila 180 ° F (<0.01 /° C) |
| İletişim Protokolü | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | Evet |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Tedarik baskısı | 1,4 ila 6 bar (20 ila 90 psi) |
|---|---|
| Perm. çalışma gerilimi | 9 ila 32 V DC, veri yolu hattı üzerinden güç kaynağı |
| Histerezis | % ≤ 0,3 |
| Hassasiyet | ≤ %0,1 |
| İzin verilen ortam sıcaklığı | -40 ila +80 °C, metal kablo rakorlu |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC, HART 7 iletişimi |
|---|---|
| Pnömatik Çıkış | Tek/çift etkili mevcut |
| Akış kapasitesi | 12,7 Nm³/saat'e (450 scfh) kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila +85°C (-40°F ila +185°F) |
| Muhafaza derecesi | IP66 |