| Kesinlik | ± %0,5 |
|---|---|
| Uygunluk/Doğrusallık | ± %0,5 Tam Açıklık |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| İşletme | -40° F ila 185° F (-40° C ila 85° C) |
| tekrarlanabilirlik | ± %0,3 Tam Açıklık |
| Kapatma Sınıfı | Sınıf IV (FCI 70-2) |
|---|---|
| Gaz besleme basınç aralığı | 140 ila 700 KPa |
| Basınç Sınıfı | ANSI CL150, ANSI CL300, ANSI CL600, ANSI CL1500 |
| Akış Özellikleri | eşit yüzde |
| Kritik Hizmet | Kirli Hizmet, Aşındırıcı |
| Ortam koşulları | Yüksek Muhafaza Koruması/Yüksek Kaliteli Korozyon Koruması |
|---|---|
| Hava bağlantıları | G veya NPT |
| Tekrarlanabilirlik | <%0,5 |
| Çıkış hızları | 4 ila 180 Rpm |
| Tork Aralığı | 10 Nm'den 32.000 Nm'ye kadar |
| Veri Arayüzü | kablolu |
|---|---|
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Model numarası | DVC6200 |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Process Control | Flow, Pressure, Temperature, Level |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Güç kaynağı | Yerel |
| Area Classification | Explosion Proof, Intrinsically Safe, FISCO, Type N, Flame Proof, Non-incendive For FM |
| Communication Protocol | 4-20 MA HART |
| Giriş akımı aralığı | 4~20mA DC |
|---|---|
| Hava Kaynağı Bağlantı Boyutu | PT1/4, NPT1/4 |
| Giriş Koruma Derecesi | IP66 |
| Basınç Göstergesi Bağlantı Boyutu | PT1/8, NPT1/8 |
| Normal çalışma sıcaklık aralığı | 30 ° C ila 85 ° C (standart tip),-40 ° C ila 85 ° C (düşük sıcaklık tipi) |
| İletişim Protokolü | Hart, 4-20mA analog |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | Evet |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Maksimum çıkış basıncı | 101 psig |
| Ayar noktası | 4-20 mA |
|---|---|
| Valf hareketi | 3,6 ila 300 mm |
| açılma açısı | 24 - 100 ° |
| Malzeme | Alüminyum |
| iletişim | HART® saha haberleşme protokolü |
| Ayar noktası | 4-20 mA |
|---|---|
| Valf hareketi | 3,6 ila 300 mm |
| açılma açısı | 24 - 100 ° |
| Malzeme | Alüminyum |
| iletişim | HART® saha haberleşme protokolü |
| Pnömatik Eylem | Harici konum sensörü |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | –40 ila +130 ° C |
| Baskı uygulamak | 1,4 ila 7 bar (20 ila 105 psi) |
| Uygulama | Endüstriyel Uygulama |
| Ambalaj bilgileri | CARTONS |