| Ambalaj bilgileri | karton/tahta sandık ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 800 set |
| Menşe yeri | Çin |
| Ayar noktası | 4-20 mA |
|---|---|
| Valf hareketi | 3,6 ila 300 mm |
| açılma açısı | 24 - 100 ° |
| Malzeme | Alüminyum |
| iletişim | HART® saha haberleşme protokolü |
| Ayar noktası | 4-20 mA |
|---|---|
| Valf hareketi | 3,6 ila 300 mm |
| açılma açısı | 24 - 100 ° |
| Malzeme | Alüminyum |
| Ambalaj bilgileri | Dış ticaret için ahşap kutular, IPPC sterilize ahşap kutular ve ihracat gümrük muayenesi gerektirmey |
| Teşhis fonksiyonları | Durum Raporları ve Arıza Bilgileri Sağlar, Ekipman Yönetimi ve Bakımını Destekler |
|---|---|
| doğrusallık | Maksimum Seyahat Değerinin %0,5'inden Az |
| Sıfır noktası kayması | Maksimum Seyahat Değerinin %0,1'inden Az |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı veya Paslanmaz çelik |
| Uygun medya | Sıvılar, Gazlar ve Buhar Gibi Aşındırıcı Olmayan Ortamlar |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
|---|---|
| Max Outlet Pressure | 145 Psig |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Doğal Gaz Sertifikalı |
| Warranty | one year |
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Teşhis | Evet |
| İletişim | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu + koruma |
| Muhafaza | Alüminyum, IP66 / NEMA 4X |
|---|---|
| Aktüatör Tipi | Tek etkili |
| Giriş sinyali | HART 7 ile 4-20 mA |
| Strok Aralığı (Doğrusal) | 3-130mm |
| Dönüş Aralığı (Kısmi turlu) | 30-100° |
| Giriş akımı aralığı | 4~20mA DC |
|---|---|
| Dahili Empedans | 500Q(20mA DC) |
| Giriş hava basıncı aralığı | 0.14~0.7Mpa |
| Seyahat Menzili | 10~150mm (düz vuruş), 0~90°C (açısal vuruş) |
| Hava bağlantı boyutu | PT1/4, NPT1/4, G1/4 |
| Uygunluk/Doğrusallık | ± %0,5 Tam Açıklık |
|---|---|
| Besleme Basıncı Etkisi | Psi Birimi Başına %0,05 |
| İsim | Masoneilan SVI FF |
| İşletme | -40° F ila 185° F (-40° C ila 85° C) |
| Kesinlik | ± %0,5 |
| Besleme Basıncı Etkisi | Psi Birimi Başına %0,05 |
|---|---|
| Ortam nemi | %10 - 95 Yoğuşmasız |
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58° F ila 185° F (-50° C ila 85° C) |
| Sıcaklık Etkisi | < 0.005% /° F Typical; < %0,005 /° F Tipik; -40° F To 180° F (< 0.01% /° C |
| İsim | Masoneilan SVI FF |