| Giriş sinyali | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Oluklu kutu + ahşap sandık + koruma |
| Teslim süresi | 60-75 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 1000 adet |
| İletişim Protokolü | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | Evet |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Yapısal tasarım | dijital, elektropnömatik konumlayıcı |
| Çalışma modu | Tek etkili, çift etkili |
| Montaj Konumu | Herhangi |
| Ayar seçenekleri | Ekran ve butonlar aracılığıyla |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| İletişim | Hart |
| Koruma Sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Teşhis | Evet |
| Tedarik gücü | Döngüden güç alan, 4-20 mA |
| GİRİŞ DİRENCİ | 400 Wmaks/20 mA |
|---|---|
| Onay Kuruluşları | Kendinden Güvenli CCC |
| Ağırlık | 1,7 kg (3,7 lb) |
| Titreşim özellikleri5 ila 400 Hz'de 2G | 5 ila 400 Hz'de 2G |
| Giriş | 4 ila 20 mA HART İletişimi |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Histerezis | ≤0,3 % |
|---|---|
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| Statik yıkım sınırı | 100mA |
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 Ma |
| Ambalaj bilgileri | karton/tahta sandık ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 800 set |
| Menşe yeri | Japonya |
| Ayar noktası | 4-20 mA |
|---|---|
| Valf hareketi | 3,6 ila 300 mm |
| açılma açısı | 24 - 100 ° |
| Malzeme | çelik |
| iletişim | HART® saha haberleşme protokolü |