| Ürün Adı | Neles ND9000 akıllı valf denetleyici |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| İletişim | HART, FOUNDATION Fieldbus, Profibus PA |
| Vana Tipi | Kontrol Valfi |
| Oyunculuk türü | Tek Etkili (03 son ek) / Çift Etkili (06 son ek) |
|---|---|
| Geri bildirim türü | Standart (HX) / Gelişmiş Hassasiyet (HE) |
| Giriş sinyali | 4-20mA + HART İletişim Protokolü |
| Tedarik baskısı | 1,4-8 bar (0,14-0,8 MPa) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila +80°C (Standart Versiyon) |
| medya sıcaklığı | Normal Sıcaklık |
|---|---|
| Büyük | Alaşım/çelik |
| Hassasiyet | ±% 0.2 FS |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 Ma 10.0 ila 30.0 VDC |
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz çelik, karbon çelik, dökme demir |
| Voltaj | 110V/220V |
|---|---|
| Liman | Çin'deki Ana Limanlar |
| İletişim Protokolü | HART |
| Aktüatör alanı | 160 cm² · 320 cm² |
| Bağlanmak | 1/4 NPT |
| Voltaj | 110V/220V |
|---|---|
| Liman | Çin'deki Ana Limanlar |
| İletişim Protokolü | HART |
| Aktüatör alanı | 160 cm² · 320 cm² |
| Bağlanmak | 1/4 NPT |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Oluklu kutu + ahşap sandık + koruma |
| Teslim süresi | 60-75 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 1000 adet |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Oluklu kutu + ahşap sandık + koruma |
| Teslim süresi | 60-75 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 1000 adet |
| Giriş Basıncı Değeri | 210 psi (15 bar) |
|---|---|
| Aktüatör alanı | 160 cm² · 320 cm² |
| Voltaj | 110V/220V |
| Liman | Çin'deki Ana Limanlar |
| İsteğe bağlı solenoid valf | İle birlikte |
| Operasyonel basınç aralığı | 16 bar'a kadar |
|---|---|
| Medya | Yağ ve Su |
| Çalıştırma türleri | 24 VDC,110/120 VAC,200/240 VAC |
| Flanş Tipleri | ANSI, PN, JIS |
| Maksimum Akış | 3.170 GPM |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Hava Temini | 1.4 ila 10.3 bar (20 ila 150 psig) |
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila 80°C (-40°F ila 176°F) |
| İletişim Protokolü | Hart 6/7 |