| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58° F ila 185° F (-50° C ila 85° C) |
|---|---|
| Besleme Basıncı Etkisi | Psi Birimi Başına %0,05 |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Tekrarlanabilirlik | ± %0,3 Tam Açıklık |
| Sıcaklık Etkisi | < 0.005% /° F Typical; < %0,005 /° F Tipik; -40° F To 180° F (< 0.01% /° C |
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58° F ila 185° F (-50° C ila 85° C) |
|---|---|
| Besleme Basıncı Etkisi | Psi Birimi Başına %0,05 |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Tekrarlanabilirlik | ± %0,3 Tam Açıklık |
| Sıcaklık Etkisi | < 0.005% /° F Typical; < %0,005 /° F Tipik; -40° F To 180° F (< 0.01% /° C |
| Ürün Adı | Çin astarlı düz seyahat kontrol valfi |
|---|---|
| Nominal basınç | PN16/PN25 |
| Akış Özellikleri | Eşit yüzde, doğrusal |
| Nominal çap | DN15 ~ DN300 |
| Çalışma sıcaklığı | -30℃~200℃ |
| Ürün adı | Masoneilan SVI2-22123121 SVI2-21123111 Valf Konumlandırıcı ve Tissin TS300 TS305 Filtre Regülatörü i |
|---|---|
| Modeli | SVI2-21113111 SVI2-21123121 SVI2-22123121 SVI2-21123111 |
| Boyut | 3/4 "ila 8" |
| Tedarik | Film, Müzik, Haber |
| Marka | Masonel |
| Ürün adı | Masoneilan SVI2-22123121 SVI2-21123111 Valf Konumlandırıcı ve Tissin TS300 TS305 Filtre Regülatörü i |
|---|---|
| Modeli | SVI2-21113111 SVI2-21123121 SVI2-22123121 SVI2-21123111 |
| Boyut | 3/4 "ila 8" |
| Tedarik | Film, Müzik, Haber |
| Marka | Masonel |
| Depolama Sıcaklığı Sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI birimi başına% 0.05 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.3 tam aralık |
| Sıcaklık etkisi | <0.005 /° F tipik; -40 ° F ila 180 ° F (<0.01 /° C) |
| Depolama Sıcaklığı Sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI birimi başına% 0.05 |
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM, OBM |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.3 tam aralık |
| Sıcaklık etkisi | <0.005 /° F tipik; -40 ° F ila 180 ° F (<0.01 /° C) |
| Depolama Sıcaklığı Sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI birimi başına% 0.05 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.3 tam aralık |
| Sıcaklık etkisi | <0.005 /° F tipik; -40 ° F ila 180 ° F (<0.01 /° C) |
| Yük empedansı | ≤ 8,2V |
|---|---|
| Histerezis | % ≤ 0,3 |
| Hassasiyet | ≤ %0,1 |
| İzin verilen ortam sıcaklığı | -20 ila +80 °C, metal kablo rakorlu -40 ila +80 °C |
| Çıkış Sinyali | 4 ila 20 mA |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| İletişim | Hart |
| Koruma Sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Onaylar | Ex ia / Ex nA: ATEX, IECEx, INMETRO |
| Ambalaj bilgileri | Karton + ahşap sandık + koruyucu ambalaj |