| Ev materyalleri | Döküm, Toz Boyalı Alüminyum, Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| tekrarlanabilirlik | <%0,05 Tam Ölçek |
| Maksimum voltaj | 30,0 VDC |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 MA 10,0 ila 30,0 VDC |
| Model numarası | Logix 3200MD Dijital HART Konumlandırıcı |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar 20-90 Psi |
| Pnömatik operasyon | Tek Oyunculuk Çift Oyunculuk |
| Model numarası | SRI990 |
| doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar 20-90 Psi |
| Pnömatik operasyon | Tek Oyunculuk Çift Oyunculuk |
| Model numarası | SRI990 |
| doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar 20-90 Psi |
| Pnömatik operasyon | Tek Oyunculuk Çift Oyunculuk |
| Model numarası | SRI990 |
| doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Sinyal aralığı | 4 - 20 MA · İki Kablolu Cihaz, Ters Polarite Koruması · Minimum Aralık 4 mA |
|---|---|
| histerezis | ≤0,3 % |
| Duyarlılık | ≤%0,1 |
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Eylem yönü | Tersine çevrilebilir |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -320 ila +842 °F (-196 ila +450 °C) |
| Özel Destek | OEM |
| Boyut | 1/2 |
| Isıtma Ceketi | SINIF 150 |
| Ev materyalleri | Döküm, Toz Boyalı Alüminyum, Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | <%0,05 Tam Ölçek |
| Maksimum voltaj | 30,0 VDC |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 MA 10,0 ila 30,0 VDC |
| Model numarası | Logix 3200MD Dijital HART Konumlandırıcı |
| Depolama Sıcaklığı Sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI birimi başına% 0.05 |
| özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.3 tam aralık |
| Sıcaklık etkisi | <0.005 /° F tipik; -40 ° F ila 180 ° F (<0.01 /° C) |
| İletişim Protokolü | Hart, 4-20mA analog |
|---|---|
| Maksimum çıkış basıncı | 101 psig |
| Tedarik medyası | Hava, aşındırıcı olmayan gaz |
| Teşhis | Evet |
| Ambalaj bilgileri | 2-7gün |
| Sertifikalar | SIL uyumlu, Kaçak Emisyon, NACE |
|---|---|
| Kritik Hizmet | Gürültü Azaltma, Kirli Servis, Buhar Durumu, Aşındırıcı, Düşük Akış, Aşındırıcı, Genel Servis, Gaz Ç |
| Akış özellikleri | Eşit yüzde, Doğrusal, Özel Karakterizasyon, Hızlı Açılış |
| Malzeme | Karbon Çelik, Paslanmaz, Dubleks, Alaşım |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık |