| Giriş sinyali | 4-20 mA DC (9-28 V DC döngüsü) |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | ±%0,5 FS |
| Ortam Sıcaklığı | Standart: -20 °C ila +70 °C (-4 °F ila +158 °F) |
| ağırlık | Yaklaşık. 2,7-2,8 kg (6,0-6,2 lb) |
| Koruma | IP66 |
| Statik yıkım sınırı | 40 V, Dahili Akım Sınırı Yaklaşık. 40 mA |
|---|---|
| İletişim | HART® |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
| Model numarası | 3730 |
| Vücut Boyutu | 1" ila 36"(900A) |
|---|---|
| Kullanımı | 24. Seviyeye Kadar |
| sıvı sıcaklığı | -196 ila +565° (-320F ila +1050F) |
| Menzillenebilirlik | 50:1 ila 20:1 |
| Ortam Sıcaklığı | -100°C ila 600°C |
| İletişim | Hart |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu |
| Valf tipi | Doğrusal veya döner hareket kontrol valfi |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | ± yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Gerekli terminal voltajı | 20mA'da 9 VDC |
| Güç Kaynağı | 4-20mA |
| Minimum akım sinyali | 3.2mA |
| Çalışma sıcaklığı sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI başına% 0.05 |
| Yalıtım Direnci | % 50 rh'de 10 g'den fazla ohm |
| BAĞIL NEM | % 10 ila 90 ikramiye |
| Hızlı geçici patlama | 2 KV'de etki yok |
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 7 |
|---|---|
| Teşhis | Pozisyoner Tanılaması/Gelişmiş Tanılama/Çevrimiçi Valf Tanılaması |
| İnşaat malzemeleri | Bakırsız Alüminyum Muhafaza/Opsiyonel 316SS Muhafaza |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ila +85°C |
| Pnömatik Eylem | Tek Etkili, arıza korumalı /Döner ve doğrusal |
| Medya | Kimyasal sıvı |
|---|---|
| Gövde tipi | Eksantrik Segmental Küresel Vana |
| Vücut Boyutu | 1"(25A)~12"(300A) |
| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 150~600, JIS 10K~40K |
| Akışkan sıcaklık | -45~+400°C |
| Vana Tipi | Kontrol Vanası Parçası |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| brand name | Fisher |
| Garanti | 1 yıl |
| Model Numarası | DVC6200, DVC2000, 3582, 3610, 3570 |
| Giriş sinyali | 4~20mA DC |
|---|---|
| İç direnç | 250±15Ω |
| Baskı uygulamak | 0.14~0.7Mpa |
| Felç | 10~150mm 0~90º |
| Hava Bağlantısı | P(NPT) 1/4 |