| Tedarik baskısı | 1,4-7 bar (20-100 psig) |
|---|---|
| Hava Tüketimi | Düşük güç, ≤ 0,08 Nm³/saat |
| Muhafaza derecesi | IP66 |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila +85°C (-40°F ila +185°F) |
| Akış kapasitesi | 12,7 Nm³/saat'e (450 scfh) kadar |
| Temel hata | ±1% |
|---|---|
| Nominal basınç | PN1.6~42MPa ANSI 150~2500LB |
| Koltuk halkası tipi | Konik, O-ring ile kapatılmış |
| nominal çap | DN15~DN600 |
| Bağlantılar | flanşlı |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Darbe aralığı | 8-260mm |
| Model numarası | SRD991 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Disk malzemesi | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı | -196 ila 425 °C / -320,8 ila 797 °F |
| Basınç Değeri | Sınıf 125 - Sınıf 300 |
| Yapı | Küresel Vana |
| Kaput malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Tip | Dengesizlik fişi tipi |
|---|---|
| Vücut Boyutu | 1/2"--8" (15A~200A DN15~DN200) |
| Fiş Formu | P-port tek kişilik oturmalı, Q-port tek oturmalı, Doğrusal, Açma-kapama |
| Vücut Derecelendirmeleri | JIS 10K,20K,30K,40K; ANSI Sınıfı 150,300,600; PN 16,40,63,100 |
| Gövde ve Kaput Malzemesi | SCPH21/WC6, SCPH32/WC9 vb. alaşımlı çelikler |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Başvuru | tüm pnömatik aktüatörler |
| Kısıtlayıcı oranı | Ayarlanabilir |
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 7 |
| Oda sıcaklığı tipi | -40 ℃ ila 230 ℃ |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı | -100°C ila 600°C |
| Kullanımı | 24. Seviyeye Kadar |
| Nominal basınç | 1,6MPa'dan 6,4MPa'ya |
| Menzillenebilirlik | 50:1 ila 20:1 |
| Ürün adı | samson pozisyoner valf Tip 3731-3 3730-2 3730-3 3730-4 3730-5 ve valf için dijital pozisyoner |
|---|---|
| Marka | Samson |
| Model | 3730 |
| Büyük | Alüminyum / paslanmaz çelik |
| Vana stili | pozisyoner |
| Entegre güçlendirici | İsteğe bağlı (yüksek hızlı uygulamalar için) |
|---|---|
| İletişim protokolü | Hart, Vakfı Fieldbus, PROFIBUS-PA |
| Muhafaza derecesi | IP66/67, NEMA 4X |
| Yazılım Yapılandırması | Flowserve Logix Yazılımı |
| Valf karakterizasyonu | Doğrusal, eşit %, hızlı açık (seçilebilir) |
| Valf tipi | Doğrusal veya döner hareket kontrol valfi |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | ± yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Gerekli terminal voltajı | 20mA'da 9 VDC |
| Güç Kaynağı | 4-20mA |
| Minimum akım sinyali | 3.2mA |