| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC2000 |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Montaj tipi | Entegre Montajlı |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200 |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| ortamın sıcaklığı | Normal sıcaklık |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Bağlantı noktası boyutu | 1/2"; 3/8"; 1" |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Hava bağlantıları | G veya NPT |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| doğrusallık | <%0,4 |
| Besleme Gücü | Döngüyle çalışan, 4-20 mA |
|---|---|
| histerisiz | < %0,5 |
| Baskı uygulamak | 1 4 8 bar / 20-115 psi |
| Hava kalitesi | Acc. Acc. to ISO 8573-1 ISO 8573-1'e göre |
| Koruma sınıfı | IP66. Nema 4x |
| Giriş Koruması | IP66 |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Hava tüketimi | 0,3 SCFM (standart); 0,075 SCFM (düşük sızıntı) @ 60 psi |
| İletişim protokolü | Analog, Hart, Foundation Fieldbus, Ayrık G/Ç |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 ° C ila +85 ° C (-67 ° F ila +185 ° F) |
| Çalışma sıcaklığı sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI başına% 0.05 |
| Yalıtım Direnci | % 50 rh'de 10 g'den fazla ohm |
| Hızlı geçici patlama | 2 KV'de etki yok |
| Bağıl Nem | % 10 ila 90 ikramiye |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200 |
| Montaj tipi | Entegre Montajlı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Hava bağlantıları | G veya NPT |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| doğrusallık | <%0,4 |
| İletişim Protokolü | 4-20 mA HART |
|---|---|
| Çıkış sinyali | 145 psig'e kadar pnömatik basınç (10 bar) |
| Koruma derecesi | IP66/IP67 (toz geçirmez ve suya dayanıklı) |
| Güç kaynağı | 24V DC (analog kontrol için minimum 9.5V, Hart için 10V) |
| Doğruluk | ±% 0.50 çıkış aralığı (bağımsız doğrusallık) |