| Ürün adı | Kontrol Vanası Konumlandırıcı |
|---|---|
| Modeli | Değişir |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | Yüksek basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |
| Ürün adı | Tissin Akıllı Valf Konumlandırıcı TS600 Serisi pnömatik konumlayıcılar ve Asco solenoid valf ile Çin |
|---|---|
| Marka | Tisin |
| Modeli | TS600 |
| Matrial | Alaşım/çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| Vana Tipi | tek yollu kontrol vanası |
|---|---|
| Bağlantı standardı | ANSI Sınıfı 150/300/600 |
| Gövde Malzemesi | WCB / CF8 / CF8M / Diğer Alaşımlı Çelik |
| Düzeneğin orijinal filtreleme verimliliği | DN25 ila DN200 (1" ila 8") |
| Akış özelliği | Doğrusal / Eşit Yüzde / Hızlı Açılma |
| Ürün adı | Kontrol Vanası Konumlandırıcı |
|---|---|
| Modeli | Foxboro SRI990 |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | Yüksek basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |
| Ürün adı | Tissin Akıllı Valf Konumlandırıcı TS600 Serisi pnömatik konumlayıcılar ve Asco solenoid valf ile Çin |
|---|---|
| Marka | Tisin |
| Modeli | TS600 |
| Matrial | Alaşım/çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| Ürün adı | Orijinal Frowserve Pozisyoner UAS LOGIX 3200 MD Pnömatik Dijital Valf Konumlandırıcı Çok fazla stok |
|---|---|
| Modeli | SA/CL |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |
| Basınç | Yüksek Basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55 ° C (-4 ila 122 ° F) |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |
| Ürün adı | Samson 3535 - pnömatik - ANSI Pnömatik kontrol Masonlu SVI2-21113121 dijital valf konumlandırıcılı k |
|---|---|
| Marka | Samson |
| Modeli | 3535 - pnömatik - ANSI |
| Matrial | alaşımlı çelik |
| Vana tarzı | Küre vana |
| Ürün adı | BR 14b Pnömatik kontrol Kelebek vana ile FLOWSERVE 520MD dijital vana pozisyoner ve NPS 3 ila NPS 32 |
|---|---|
| Marka | Samson |
| Modeli | BR 14b - pnömatik - ANSI |
| Matrial | alaşımlı çelik |
| Vana stili | Kelebek Vana |
| Çalışma Sıcaklığı Menzil | -29°C -120°C |
|---|---|
| Operasyonel basınç aralığı | ANSI Sınıfı 150 |
| Bağlantı Noktası Boyutu | 3/4''~8'' |
| Tip | Astarlı Kontrol Vanası |
| Gövde Malzemesi | F46 veya PFA ile kaplı WCB |