| Hareket türü | Doğrusal/Döner |
|---|---|
| Oyunculuk türü | Tek / çift |
| Tedarik baskısı | 0,14 ila 0,7 MPa (1,4 ila 7 bar) |
| Kanal Girişi | G 1/2 veya 1/2 NPT veya M20x1,5P |
| Hava bağlantısı | Rc 1/4 veya 1/4 NPT veya G 1/4 |
| İletişim Protokolü | HART7 |
|---|---|
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Çalışma sıcaklığı | Standart sıcaklık, aşırı sıcaklık |
| Durum | Yeni |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC, 24 VDC |
| İletişim protokolü | Hart |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Tedarik medyası | Hava, doğal gaz, azot |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20mA nominal |
|---|---|
| Maksimum hava besleme baskısı | 7Bar G |
| Minimum hava besleme baskısı | 1.4Bar G |
| Çalışma sıcaklığı | -10 ° C - 80 ° C |
| Minimum Giriş Sinyali (Döngü - Powered) | 3.6mA |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı (kutup versiyonu) | -53 ... +85 °C / -63 +185 °F |
| İletişim | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Koruma Sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Tedarik gücü | Döngüden güç alan, 4-20 mA |
| Ürün adı | ROTORK YTC akıllı konumlayıcı ytc 3300 serisi konumlandırıcılı elektrikli kontrol vanası pnömatik ko |
|---|---|
| Marka | ROTORK |
| Modeli | YT-3300 |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | pozisyoner |
| Ürün adı | 3766,3767 Valve Positioner ile samson kontrol valfi |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Modeli | XYZ-123 |
| Matrial | Alaşım/çelik |
| Tork | 34 ~ 13500nm |
| Boyut | 1/2" ila 12" |
|---|---|
| Ürün | Elektropnömatik Konumlandırıcı |
| Sıcaklık aralığı | -320 ila +842 °F (-196 ila +450 °C) |
| Std. Malzemeler | Dökme Demir, Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik, Monel |
| Koltuk tapası contası | Metal Conta/Yumuşak Conta/Yüksek Performanslı Metal Conta |
| Ürün adı | Dijital valf konumlandırıcı DVC6200 |
|---|---|
| Modeli | DVC6200 |
| mevcut Montaj | Fisher 657/667 veya GX aktüatörlerinde |
| Fonksiyon Bloğu Paketleri | AO,PID,ISEL,OS,AI,MAI,DO,CSEL |
| Baskı uygulamak | 0,5 ila 7,0 bar |
| Ürün adı | 72.4DIN sürümü PN 10 ila PN 40 basınç oranı ve Flowsreve 520MD konumlandırıcı ile Pnömatik Döner fiş |
|---|---|
| Marka | Samson |
| Modeli | 72.4 - pnömatik - DIN |
| Matrial | alaşımlı çelik |
| Vana stili | Döner tapa kontrol vanası |