| Ürün adı | kontrol vanası KOSO 310K, fisher DVC6200 pnömatik konumlandırıcı ve KOSO 6300RC aktüatörlü |
|---|---|
| modeli | Küresel Vana |
| ortam sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Baskı yapmak | Yüksek basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |
| Ürün adı | 3766,3767 Valve Positioner ile samson kontrol valfi |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Modeli | 3767 |
| Matrial | Alaşım/çelik |
| Tork | 34 ~ 13500nm |
| Ürün adı | Akıllı Konumlandırıcı SVI2-21113111 Valf Konumlandırıcı ve Rotork YT-200 YT-205 YT-220 Filtre Regüla |
|---|---|
| Modeli | SVI2-21113111 |
| Boyut | 3/4 "ila 8" |
| Tedarik | Film, Müzik, Haber |
| Marka | Masonel |
| Kapatma Sınıfı | Sınıf IV (FCI 70-2) |
|---|---|
| Gaz besleme basınç aralığı | 140 ila 700 KPa |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Akış Özellikleri | eşit yüzde |
| Sıcaklık | ≤0.15 %/10 K |
|---|---|
| histerezis | ≤0,3 % |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| Uygulama | ENDÜSTRİ |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| Özellik | Neles Kontrol Vanası Neles Pozisyoner |
|---|---|
| Sıcaklık | ≤0.15 %/10 K |
| Statik yıkım sınırı | 100mA |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| Medya | gaz |
| İsim | Flowserve Pnömatik Valf Konumlandırıcı Logix 3200MD |
|---|---|
| Marka | akış hizmeti |
| modeli | LOGIX 3200MD |
| iletişim | hart protokolü |
| Maksimum Gerilim | 30.0 VDC |
| Ürün Adı | FOXBORO SRI990 valf konumlayıcı ve pnömatik valf aktüatörü ile Çin marka kontrol valfi |
|---|---|
| Modeli | Foxboro SRI990 |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | Yüksek basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |
| Ürün adı | FOXBORO SRI990 valf konumlayıcı ve pnömatik valf aktüatörü ile Çin marka kontrol valfi |
|---|---|
| Modeli | Foxboro SRI990 |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | Yüksek basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |
| İsim | Neles Valve Positioner NDX Mesto ve pnematik aktüatör ile Çin kontrol valfi |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |