| Giriş Sinyali Seçenekleri | 4-20 mA (analog), HART, FOUNDATION Fieldbus |
|---|---|
| Hava besleme baskısı | 3-7 Bar |
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Kesinlik | ≤ % 0.25 |
| Sıcaklık aralığı | -52 °C ila +85 °C (-62 °F ila +185 °F) |
| Tedarik baskısı | 0,14 ila 0,7 MPa= 1,4 ila 7 bar = 20 ila 102 psi |
|---|---|
| İngaress koruması | IP66 |
| Ağırlık | 2,7 kg/2,8 kg |
| Akış kapasitesi | 80 LPM (SUP = 0.14 MPa) 2.83 CFM (SUP = 20 psi) |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.5 FS |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Baskı uygulamak | 20 ila 150psi |
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Model numarası | SVI II |
| hava besleme basıncı | Tek Etkili (1,4 ila 6,9 Bar), Çift Etkili (1,4 ila 10,3 Bar) |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |
| Teşhis | Standart Tanılama, Gelişmiş Tanılama |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200 |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200 |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| ortamın sıcaklığı | Normal sıcaklık |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Port Boyutu | 1/2"; 3/8"; 1" |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Hava bağlantıları | G veya NPT |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| doğrusallık | <%0,4 |
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
|---|---|
| Teşhis | Standart teşhis; gelişmiş teşhis |
| İnşaat malzemeleri | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Baskı uygulamak | Tek etkili: 20 ila 100 psi maks (1,4 ila 6,9 bar) |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |