| Aktüatör | Pnömatik diyafram aktüatörü (standart) |
|---|---|
| Koşullar | Yeni |
| Uygulama | Etilen, hava ayrımı, LNG sıvılaşma |
| Güç | Pnömatik |
| Uygulanabilir ortam | Su, yağ, sıvılaştırılmış gaz, vb. |
| Warranty | 1 years |
|---|---|
| Customized support | OEM, ODM, OBM |
| Model Number | 6524 184400 |
| Seal | NBR, EPDM, FKM |
| Body material | Brass |
| İletişim | HART7 |
|---|---|
| Konaklama ve örtü | Alüminyum (Alloy No. 230) Toz kaplamalı |
| Koruma sınıfı | IP 66/Tip 4x |
| Çevre sıcaklığı | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) |
| Beslenme hava basıncı | 1.4-10 bar (20-145 psig) |
| Besleme Gücü | Döngüyle çalışan, 4-20 mA |
|---|---|
| histerisiz | < %0,5 |
| Baskı uygulamak | 1 4 8 bar / 20-115 psi |
| Hava kalitesi | Acc. Acc. to ISO 8573-1 ISO 8573-1'e göre |
| Koruma sınıfı | IP66. Nema 4x |
| Communication Protocol | 4-20 mA HART |
|---|---|
| Diagnostics | Yes |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Operating Temperature | Standard Temperature, High Temperature |
| Packaging Details | Cardboard box + protection |
| Kaput Tipi | Standart veya ısı dağılmış |
|---|---|
| Trim Tasarımı | Dengeli veya dengesiz |
| Akış Özellikleri | Eşit yüzde/doğrusal/hızlı açılış |
| Sızıntı derecesi | ANSI Sınıf IV-VI |
| Gürültü azaltma derecesi | IEC standartlarını karşılıyor |
| İletişim protokolü | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Çalışma sıcaklığı | Standart sıcaklık, yüksek sıcaklık |
| Tedarik medyası | Hava, doğal gaz, azot |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Giriş basıncı | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Maksimum histerez | %0,3 |
| Çalışma için ortam hava sıcaklığı | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| İletişim limanı protokolü | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| IP koruma derecesi | IP66 |
| İletişim | Hart |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu |
| Giriş | 4-20 mA DC (direnç 300 Ω) |
|---|---|
| İletişim | HART6 (AVP102) |
| Hava Temini | 140-700kPa |
| hava kullanımı | 4 L/dak (N) tek etkili dengede |
| Maksimum Akış | 400 kPa'da 110 L/dak (N) tek etkili |