| Voltaj | 110V/220V |
|---|---|
| Liman | Çin'deki Ana Limanlar |
| İletişim Protokolü | HART |
| Aktüatör alanı | 160 cm² · 320 cm² |
| Bağlanmak | 1/4 NPT |
| Montaj Uyumluluğu | GULDE tam serisi ve IEC/VDI/NAMUR standartlarını karşılayan diğer aktüatörler |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC standart, min. 8,5V (analog) / 9,0V (HART) |
| Çıkış Eylemi | 0,5 ila 7 bar, tek etkili, arzın %95'ine ulaşır |
| Hava Temini | Maksimum 7 bar, ISA 7.0.01 standardına göre temiz kuru hava gerektirir |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ila 85 °C, LCD -20 °C'nin altında arızalanabilir |
| Alan Sınıflandırması | ATEX Grup II Kategori 2 Gaz ve Toz, Grup II / III Kategori 2 Ekipmanı için CUTR |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 3-15 veya 6-30 psi, 0.2 -1.0 veya 0.4 -2.0 bar Pnömatik Sinyal |
| Teşhis | Hayır |
| Giriş sinyali | Pnömatik |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 150 psi |
| LCD arayüzü / kabın malzemesi | Ekran ve Düğmelerle |
|---|---|
| Giriş Gerilimi Aralığı | 10-30V (Ex Ia) / 18-30V (Ex D) / 17V-30V |
| İletişim | 4-20mA döngüsü - HART İletişim ile güçlendirilir |
| Elektronik | 4-20mA - döngüyle çalıştırılır |
| Model numarası | Svi2 Ap-21123121 |
| Durum | Yeni ve Menşei |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 4-20mA Analog |
| Montaj Tipi | Aktüatöre Monte Edilmiş |
| Garanti | 1 yıl |
| Model numarası | 3582i |
| İletişim | HART® |
|---|---|
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
| Statik yıkım sınırı | 40 V, Dahili Akım Sınırı Yaklaşık. 40 mA |
| Model numarası | 3730 |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
|---|---|
| Sapma | % ≤ 1 |
| Eylem yönü | Tersine çevrilebilir |
| Garanti | 1 yıl |
| Özel Destek | OEM |
| Voltaj | 110V/220V |
|---|---|
| Liman | Çin'deki Ana Limanlar |
| İletişim Protokolü | HART |
| Aktüatör alanı | 160 cm² · 320 cm² |
| Bağlanmak | 1/4 NPT |
| Tip | Pnömatik diyafram aktüatörü |
|---|---|
| İşletme baskısı | 3.0 - 4.2 Bar /44 - 60 psi |
| Çıkış | 1890 - 22800 N / 424 - 5125 lb.f |
| Seri | VD - Doğrusal tek oyunculuk |
| Sıcaklık aralığı | -55 ...+85 ° C / -67 ...+185 ° F |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Hava Temini | 1.4 ila 10.3 bar (20 ila 150 psig) |
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila 80°C (-40°F ila 176°F) |
| İletişim Protokolü | Hart 6/7 |