| GİRİŞ DİRENCİ | 400 Wmaks/20 mA |
|---|---|
| Onay Kuruluşları | Kendinden Güvenli CCC |
| Ağırlık | 1,7 kg (3,7 lb) |
| Titreşim özellikleri5 ila 400 Hz'de 2G | 5 ila 400 Hz'de 2G |
| Giriş | 4 ila 20 mA HART İletişimi |
| Ev materyalleri | Alüminyum veya paslanmaz çelik |
|---|---|
| Baskı uygulamak | 1,4-8 bar |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Durum | Yeni |
| Nemlilik | 1. sınıf |
| Giriş sinyali | HART Protokolü ile 4-20mA |
|---|---|
| Tedarik baskısı | 1,4~7 bar |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila +80°C |
| Koruma Sınıfı | IP66, Ex ia IIC T5 |
| Malzeme | Korozyona Karşı Korumalı Alüminyum Muhafaza |
| Giriş Sinyali Protokolü | 4-20 mA DC Analog Kontrol Sinyali |
|---|---|
| Güç kaynağı | 8-30 VDC (Tipik 24 VDC) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila 80°C (Standart -20°C ila 80°C) |
| Montaj Tipi | Doğrusal veya Çeyrek Turlu Pnömatik Aktüatörler |
| Geri Bildirim Seçeneği | 4-20 mA Pozisyon Geri Beslemesi (3200MD-0G-00'da mevcuttur) |
| Uygulama | ENDÜSTRİ |
|---|---|
| Güç | Elektrikli |
| Özel Destek | OEM |
| Uygulanabilir ortam | Su /hava /gaz /yağ /buhar |
| Ürün Adı | Rotork IQ Serisi Akıllı Çok Tövbe Elektrikçisi |
| Renk | Gri |
|---|---|
| Aksiyon modu | Çift oyunculuk |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0 .25% |
| Sıcaklık | -40 ° +85 ° |
| Tedarik medyası | Hava petrol gazı |
| Ürün Adı | Neles ND9000 akıllı valf denetleyici |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| İletişim | HART, FOUNDATION Fieldbus, Profibus PA |
| Vana Tipi | Kontrol vanası |
| Ürün Adı | Neles ND7000 Serisi Akıllı Valf Denetleyicisi |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| İletişim | HART |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Teşhis | - Evet. |
| Product name | China Pneumatic Bellows Control Valve |
|---|---|
| Nominal diameter | DN15 ~ DN300 |
| Nominal pressure | PN16/25/40/63/100 |
| Operating temperature | -45℃~ 350℃ |
| Valve body material | Cast steel, chromium-molybdenum steel, stainless steel |
| Ürün adı | Çin Yüksek Sıcaklık Basınç Akış Kontrol Valf Üreticisi Rotork IQ2 IQ3 IQT IQTM Elektrik Aktifleşmesi |
|---|---|
| Marka | ROTORK |
| Model | IQ aralığı |
| Büyük | Alaşım/çelik |
| Valf stili | Aktüatör |