| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
|---|---|
| Arz basıncı (tek etkili) | 20 ila 100 psi maksimum (1.4 ila 6.9 bar) |
| Arz basıncı (çift etkili) | 20 ila 150 psi maksimum (1.4 ila 10.3 bar) |
| Pnömatik Eylem | Tek veya çift oyunculuk, başarısız güvenli; döner ve doğrusal |
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Çalışma değerleri | 0/4 ila 20 mA |
|---|---|
| Giriş sinyali | Um = 250 V |
| Çıkış devresi | Ex ia IIC |
| uyma | EX EAC CE |
| Uygulama Endüstrisi | Petrol ve Gaz (Akış Yukarı ve Orta Akış) |
| Ağırlık | Model varyantına bağlı olarak 2,25 kg ila 9.9 kg |
|---|---|
| Montaj Uyumluluğu | Döner/doğrusal aktüatörler |
| Protokoller | Hart 5/7, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Ortam sıcaklığı | -20 ° C ila +85 ° C (standart); -55 ° C'ye kadar seçenekler mevcuttur |
| Valf tipi | Kontrol valfi |
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 7 |
|---|---|
| Teşhis | Pozisyoner Tanılaması/Gelişmiş Tanılama/Çevrimiçi Valf Tanılaması |
| İnşaat malzemeleri | Bakırsız Alüminyum Muhafaza/Opsiyonel 316SS Muhafaza |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ila +85°C |
| Pnömatik Eylem | Tek Etkili, arıza korumalı /Döner ve doğrusal |
| Giriş basıncı | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Çalışma için ortam hava sıcaklığı | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| İletişim limanı protokolü | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| IP koruma derecesi | IP66 |
| Maksimum Basınç | 6bar ,90psi |
| Input Signal | Electric |
|---|---|
| Operating Temperature | Standard Temperature, High Temperature |
| Power Source | Local |
| Communication Protocol | 4-20 mA HART |
| Diagnostics | Yes |
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20mA nominal |
|---|---|
| Maksimum hava besleme baskısı | 7Bar G |
| Minimum hava besleme baskısı | 1.4Bar G |
| Çalışma sıcaklığı | -10 ° C - 80 ° C |
| Minimum Giriş Sinyali (Döngü - Powered) | 3.6mA |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... + 50°C /-40 ... + 65°C |
| Giriş | 4-20mA |
| Durum | YENİ |
| Ambalaj bilgileri | Gerektiği gibi |
| Tork aralığı | 35-3000n.m |
|---|---|
| Gürültü Seviyeleri | 1m içinde 75dB'den az |
| Koruma derecesi | IP67, isteğe bağlı IP68 |
| Çalışma sistemi ile ayarlanabilir tip | S4-25, saatte maksimum 600 tetikleyici |
| Giriş sinyali ayarlanabilir tip | 4-20mA, 0-10V; 2-10V |
| Güç kaynağı | Döngü 4-20mA kontrol sinyalinden güç alır |
|---|---|
| Yük Gerilimi | 20 mA DC'de 11,0 VDC / 4 mA DC'de 10,0 VDC |
| Oyunculuk tipi | Tek veya çift |
| Tedarik Ortamı | Hava veya nitrojen |
| Dijital İletişim | HART7 |