| Oyunculuk türü | Tek Etkili (03 son ek) / Çift Etkili (06 son ek) |
|---|---|
| Geri bildirim türü | Standart (HX) / Gelişmiş Hassasiyet (HE) |
| Giriş sinyali | 4-20mA + HART İletişim Protokolü |
| Tedarik baskısı | 1,4-8 bar (0,14-0,8 MPa) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila +80°C (Standart Versiyon) |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Tork Aralığı | 10 Nm'den 32 000 Nm'ye kadar |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Daha uzun koşu için versiyon | S2 - 30 Dakika Görev |
| Sertifikalar | ATEX, FM, IEC ve CSA Onayları. Kendinden Güvenli ve Tetikleyici Olmayan (Enerji Sınırlı) |
| Ayar noktası | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| Malzeme | Çelik |
| İletişim | HART® saha iletişim protokolü |
| Min./ Max.Current | Min./ Max.Current |
|---|---|
| Hava tüketimi | SUP = 1.4 ~ 6 bar |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Vücut malzemesi | Alüminyum |
| Hava besleme baskısı | 1.4 - 7.0 bar (20 - 100 psi) |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Teşhis | Standart Tanılama, Gelişmiş Tanılama |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |
| Çıkış hızı | 4 ila 180 Rpm |
|---|---|
| Sertifikalar | ATEX, FM, IEC ve CSA Onayları. Kendinden Güvenli ve Tetikleyici Olmayan (Enerji Sınırlı) |
| Korozyon Koruması | KS |
| Mühür koruması | IP68 |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| İletişim | HART7 |
|---|---|
| Konaklama ve örtü | Alüminyum (Alloy No. 230) Toz kaplamalı |
| Koruma sınıfı | IP 66/Tip 4x |
| Çevre sıcaklığı | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) |
| Beslenme hava basıncı | 1.4-10 bar (20-145 psig) |
| Sinyal aralığı | 4-20mA |
|---|---|
| Beslenme hava basıncı | 1.4-10 bar (20-145 psig) |
| Ortam sıcaklığı | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) |
| Koruma sınıfı | IP 66/Tip 4x |
| Konaklama ve örtü | Alüminyum (Alloy No. 230) Toz kaplamalı |
| Çalışma sıcaklığı | -55 ° C ila +85 ° C (-67 ° F ila +185 ° F) |
|---|---|
| İletişim protokolü | Analog, Hart, Foundation Fieldbus, Ayrık G/Ç |
| Hava tüketimi | 0,3 SCFM (standart); 0,075 SCFM (düşük sızıntı) @ 60 psi |
| Çıkış Kapasitesi | 18 SCFM @ 60 psi (standart/düşük boşaltma rölesi) |
| Teşhis | Evet |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Hava Temini | 1.4 ila 10.3 bar (20 ila 150 psig) |
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila 80°C (-40°F ila 176°F) |
| İletişim Protokolü | Hart 6/7 |