| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Darbe aralığı | 8-260mm |
| Model numarası | SRD991 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Giriş basıncı | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Maksimum histerez | %0,3 |
| Çalışma için ortam hava sıcaklığı | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| İletişim limanı protokolü | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| IP koruma derecesi | IP66 |
| İletişim Protokolü | Hart |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 PSI |
| medya sıcaklığı | Normal sıcaklık, orta sıcaklık, düşük sıcaklık, yüksek sıcaklık, diğer |
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
| Tekrarlanabilirlik | +/- %0,2 FS |
|---|---|
| Hava Tüketimi | 0,9 SCFM @ 20 psi |
| Valf Konumu Onayı | 4- 20mA çıkış izleme sinyali (giriş sinyaliyle aynı tip) |
| Tedarik baskısı | 20 ila 100 psi (filtrelenmiş, kuru, yağsız hava) |
| Hava bağlantıları | 1/4 "npt |
| İletişim | FOUNDATION Fieldbus (ITK 5.1) |
|---|---|
| Giriş sinyali | Veriyoluyla çalışan, 9-32 V DC |
| Aktüatör Tipi | Tek/Çift etkili, doğrusal/döner |
| Darbe aralığı | 3-130 mm (doğrusal) / 30-100° (döner) |
| Hava Temini | 30-150 psig (2-10 bar) |
| Giriş sinyali | 30 VDC ile 4 ila 20 mA DC sabit akım |
|---|---|
| Tedarik baskısı | Aktüatör gereksiniminin 0,3 bar (5 psi) üzerinde |
| Tedarik Ortamı | Hava veya Doğal Gaz |
| Bağımsız Doğrusallık | Çıkış sinyali aralığının ± yüzde 2'si |
| Histerezis | Açıklığın yüzde 0,6'sı |
| Giriş sinyali | 30 VDC ile 4 ila 20 mA DC sabit akım |
|---|---|
| Tedarik baskısı | Aktüatör gereksiniminin 0,3 bar (5 psi) üzerinde |
| Tedarik Ortamı | Hava veya Doğal Gaz |
| Bağımsız Doğrusallık | Çıkış sinyali aralığının ± yüzde 2'si |
| Histerezis | Açıklığın yüzde 0,6'sı |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Baskı uygulamak | 20 ila 150psi |
| Özellikleri | Kolay, Basit, Doğru |
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
|---|---|
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
| Durum | Yeni |
| Ayar noktası | 4-20 mA |
|---|---|
| Valf hareketi | 3,6 ila 300 mm |
| açılma açısı | 24 - 100 ° |
| Malzeme | Alüminyum |
| iletişim | HART® saha haberleşme protokolü |