| Ayar noktası | 4-20 mA |
|---|---|
| Valf hareketi | 3,6 ila 300 mm |
| açılma açısı | 24 - 100 ° |
| Malzeme | Alüminyum |
| Ambalaj bilgileri | Dış ticaret için ahşap kutular, IPPC sterilize ahşap kutular ve ihracat gümrük muayenesi gerektirmey |
| Dijital konumlandırıcı | 4 - 20 MA (HART) |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART |
| Nem | %0-100 Yoğuşmasız |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Uyumluluk Gerilimi | 10 VDC |
| İletişim | HART7 |
|---|---|
| Konaklama ve örtü | Alüminyum (Alloy No. 230) Toz kaplamalı |
| Koruma sınıfı | IP 66/Tip 4x |
| Çevre sıcaklığı | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) |
| Beslenme hava basıncı | 1.4-10 bar (20-145 psig) |
| Sinyal aralığı | 4-20mA |
|---|---|
| Beslenme hava basıncı | 1.4-10 bar (20-145 psig) |
| Ortam sıcaklığı | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) |
| Koruma sınıfı | IP 66/Tip 4x |
| Konaklama ve örtü | Alüminyum (Alloy No. 230) Toz kaplamalı |
| Çalışma sıcaklığı | -55 ° C ila +85 ° C (-67 ° F ila +185 ° F) |
|---|---|
| İletişim protokolü | Analog, Hart, Foundation Fieldbus, Ayrık G/Ç |
| Hava tüketimi | 0,3 SCFM (standart); 0,075 SCFM (düşük sızıntı) @ 60 psi |
| Çıkış Kapasitesi | 18 SCFM @ 60 psi (standart/düşük boşaltma rölesi) |
| Teşhis | Evet |
| Giriş Koruma Derecesi | IP66 |
|---|---|
| Normal çalışma sıcaklık aralığı | -25°~80°C (standart tip) |
| Basınç Göstergesi Bağlantı Boyutu | PT1/8, NPT1/8 |
| Giriş basınç aralığı | 0.14 ~ 0.7mpa |
| Giriş akımı aralığı | 4~20mA DC |
| Tekrarlanabilirlik | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
|---|---|
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Model numarası | SVI II |
| Ayar noktası | 4-20 mA |
|---|---|
| Valf hareketi | 3,6 ila 300 mm |
| açılma açısı | 24 - 100 ° |
| Malzeme | Alüminyum |
| Ambalaj bilgileri | Dış ticaret için ahşap kutular, IPPC sterilize ahşap kutular ve ihracat gümrük muayenesi gerektirmey |
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Güç Kaynağı | Yerel |
| Alan sınıflandırması | Patlama Kanıtı, İçsel olarak güvenli, Fisco, Tip N, Alev Kanıtı, FM için Endişelenmeyen |
| İletişim Protokolü | 4-20 Ma Hart |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Darbe aralığı | 8-260mm |
| Model numarası | SRD991 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |