| Durum | Yeni |
|---|---|
| Vana Tipi | Kontrol vanası |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Ürün Adı | Uzak Montaj Dijital Valf Denetleyicisi |
| İletişim Protokolü | 4-20 mA HART |
| Menzil | 14" - 120" (355 - 3048 mm) |
|---|---|
| Gövde Malzemeleri | karbon çelik; paslanmaz çelik; krom-moly |
| Yer değiştirici malzemeler | paslanmaz çelik; istek üzerine diğer malzemeler |
| Tork Tüpü malzemeleri | İnkonel; paslanmaz çelik diğer malzemeler talep üzerine |
| Tip | Dijital Seviye Transmitteri |
| Port Boyutu | 1/4 NPT |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hava, inert gaz, temiz su, hafif yağ |
| Maksimum Ortam/Ortam Sıcaklığı | 149 °F (65 °C) yaklaşık |
| Güç tüketimi | ~0,48 W (bobin için) |
| Güç Kaynağı / Bobin Gerilimi | 24 V DC nominal |
| Menzil | 14" - 120" (355 - 3048 mm) |
|---|---|
| Gövde Malzemeleri | karbon çelik; paslanmaz çelik; krom-moly |
| Yer değiştirici malzemeler | paslanmaz çelik; istek üzerine diğer malzemeler |
| Tork Tüpü malzemeleri | İnkonel; paslanmaz çelik diğer malzemeler talep üzerine |
| Tip | Dijital Seviye Transmitteri |
| Model numarası | SP500 |
|---|---|
| Eylem | Tek Eylem / Başarısız Havalandırma |
| Mıknatıs desteği malzemesi | Alüminyum döküm |
| Kargo ağırlığı | 2,2 kilo |
| Muhafaza Değerlendirmesi | IP65 |
| Model numarası | SP500 |
|---|---|
| Eylem | Tek Eylem / Başarısız Havalandırma |
| Mıknatıs desteği malzemesi | Alüminyum döküm |
| Kargo ağırlığı | 2,2 kilo |
| Muhafaza Değerlendirmesi | IP65 |
| Giriş Sinyali Seçenekleri | 4-20 mA (analog), HART, FOUNDATION Fieldbus |
|---|---|
| Hava besleme baskısı | 3-7 Bar |
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Kesinlik | ≤ % 0.25 |
| Sıcaklık aralığı | -52 °C ila +85 °C (-62 °F ila +185 °F) |
| Model numarası | DVC6200/ DVC2000/ DVC7k/ 3582i |
|---|---|
| Sertifikalar | ATEX, FM, IEC ve CSA Onayları. Kendinden Güvenli ve Tetikleyici Olmayan (Enerji Sınırlı) |
| Çevre sıcaklığı | - 30 °C ile +70 °C arası |
| Korozyon Koruması | KS |
| Çıkış hızı | 4 ila 180 Rpm |
| Giriş Sinyali Seçenekleri | 4-20 mA (analog), HART, FOUNDATION Fieldbus |
|---|---|
| Hava besleme baskısı | 3-7 Bar |
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Kesinlik | ≤ % 0.25 |
| Sıcaklık aralığı | -52 °C ila +85 °C (-62 °F ila +185 °F) |
| Hava kondisyonu | 0.082 ila 0.637 nm3/s @ 4.1 bar |
|---|---|
| Sıcaklık | -52 ° C ila 85 ° C (-61.6 ° F ila 185 ° F) |
| Malzemeler | Bakırsız alüminyum, paslanmaz çelik |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,25% |
| Hava kapağı | 30.6 nm3/s @ 4.1 bar (18 SCFM @ 60 psi) |