| Ürün adı | KOSO PPA801 akıllı konumlandırıcı elektro pnömatik konumlayıcı |
|---|---|
| Marka | Koso |
| Modeli | PPA801 |
| Matrial | Alaşım/çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| Ürün Adı | KOSO PPA801 akıllı konumlandırıcı elektro pnömatik konumlayıcı |
|---|---|
| Marka | KOSO |
| Model | PPA801 |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | pozisyoner |
| Montaj | Doğrusal (gövde) veya Döner (ISO 5211) Aktüatörlere Doğrudan Montaj |
|---|---|
| Giriş/Çıkış Bağlantıları | Boru Girişleri veya Entegre Konnektörler |
| Muhafaza derecesi | Minimum IP66 / NEMA 4X; Patlamaya Dayanıklı Seçenekler Mevcuttur |
| Doğrusallık | Açıklığın ±%0,5 ila ±%2,0'ı |
| Çıktı hava basıncı | Besleme Basıncının %0 ila 100'ü |
| Tip | Elektro-Pnömatik / Pnömatik Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Beslenme hava basıncı | Tipik olarak 1,4 ila 7 Bar (20 ila 100 Psig) |
| Tehlikeli alan onayları | ATEX, IECEx, FM, CSA (Sertifikalı Modeller için) |
| Giriş Sinyali (Pnömatik) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| Proses/Vana Sıcaklık Aralığı | -196°C ila+450°C |
| Adı | 520 MD + pozisyoner ile Valtek Mark Sekiz dünya kontrol vanası daha yüksek akış kapasiteleri |
|---|---|
| Marka | Valtek |
| Modeli | Sekiz İşaretle |
| Vana tipi | Doğrusal Kontrol |
| Alt-Tip | Doğrusal Küre / Açı |
| Adı | KONTROL VANALARI - PMV D20 konumlandırıcılı CAVCONTROL ASME B16.34 |
|---|---|
| Marka | Valtek |
| Modeli | CAVCONTROL |
| Vana tipi | KAVİTASYON ÇÖZÜMÜ |
| Alt-Tip | Kavitasyonun Giderilmesi |
| Baskı uygulamak | 20 - 100 Psi (1,4 – 7 Bar) |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Sertifikalar | ATEX, FM, IEC ve CSA Onayları. Kendinden Güvenli ve Tetikleyici Olmayan (Enerji Sınırlı) |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| İletişim Platformu | HART |
| Input Signal | Electric |
|---|---|
| Operating Temperature | Standard Temperature, High Temperature |
| Power Source | Local |
| Communication Protocol | 4-20 mA HART |
| Diagnostics | Yes |
| Ürün Adı | Fisher DVC6200 SIS Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Veri Arayüzü | Wiredz |
| Giriş sinyali | Elektrik, Pnömatik |
| Pozisyon Kontrolü | Açma/kapama, modülasyon, kontrol, izleme, kısmi inme testi |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz |
| Kalibrasyon | Sahada Ayarlanabilir (sıfır, Aralık, Eylem) |
|---|---|
| Tip | Elektro-Pnömatik / Pnömatik Valf Konumlandırıcı |
| Tehlikeli alan onayları | ATEX, IECEx, FM, CSA (Sertifikalı Modeller için) |
| Besleme Havası Bağlantısı | 1/4" NPT (ortak) |
| Giriş Sinyali (Pnömatik) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |