| Çalışma sıcaklığı sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI başına% 0.05 |
| Yalıtım Direnci | % 50 rh'de 10 g'den fazla ohm |
| BAĞIL NEM | % 10 ila 90 ikramiye |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutular/Ahşap kasalar |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 mA,10,0 ila 30,0 VDC |
|---|---|
| Uyumluluk Gerilimi | 10,0 VDC @ 20 MA |
| Etkili Direnç | 495 Ω @ 20 mA Tipik HART iletişimi etkinken 20 Ω ekleyin |
| İletişim | HART protokolü |
| Taşıma ve Depolama Sıcaklık Aralığı | -40° ila 176°F (-40° ila 80°C) |
| Kapatma Sınıfı | Sınıf IV (FCI 70-2) |
|---|---|
| Statik yıkım sınırı | 100mA |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Vana Tipi | Pnömatik |
| Sapma | % ≤ 1 |
| Sapma | % ≤ 1 |
|---|---|
| Medya | Gaz |
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 Ma |
| Eylem yönü | Geri dönüşümlü |
| Hassasiyet | ≤%0,1 |
| Ağırlık | 8,3 Pound (3,9 Kg) Alüminyum 20,5 Pound (9,3 Kg) Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Ev materyalleri | Döküm, Toz Boyalı Alüminyum, Paslanmaz Çelik |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 MA 10,0 ila 30,0 VDC |
| Model numarası | Logix 3200MD Dijital HART Konumlandırıcı |
| Uyumluluk Gerilimi | 10,0 VDC @ 20 MA |
| Sapma | % ≤ 1 |
|---|---|
| Medya | Gaz |
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 Ma |
| Eylem yönü | Geri dönüşümlü |
| Hassasiyet | ≤%0,1 |
| Ev materyalleri | Döküm, Toz Boyalı Alüminyum, Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| tekrarlanabilirlik | <%0,05 Tam Ölçek |
| Maksimum voltaj | 30,0 VDC |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 MA 10,0 ila 30,0 VDC |
| Model numarası | Logix 3200MD Dijital HART Konumlandırıcı |
| Ev materyalleri | Döküm, Toz Boyalı Alüminyum, Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | <%0,05 Tam Ölçek |
| Maksimum voltaj | 30,0 VDC |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 MA 10,0 ila 30,0 VDC |
| Model numarası | Logix 3200MD Dijital HART Konumlandırıcı |
| Sapma | % ≤ 1 |
|---|---|
| Medya | Gaz |
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 Ma |
| Eylem yönü | Geri dönüşümlü |
| Hassasiyet | ≤%0,1 |
| Aygıt Nesne Tipi | SIPART PS2 Valve Positioner |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Model numarası | SIPART PS2 Valve Positioner |
| Protokol | HART |
| Uygulama | Elektropneumatik Valf Yerleştiricisi |