| Basınç Sınıfı | ANSI CL150, ANSI CL300, ANSI CL600, ANSI CL1500 |
|---|---|
| Kontrol sinyali | 4-20mA |
| Kritik Hizmet | Kirli Hizmet, Aşındırıcı |
| Gaz besleme basınç aralığı | 140 ila 700 KPa |
| Malzeme | Karbon çelik |
| Alt Tipi | Dijital |
|---|---|
| İletişim Modu | HART7 |
| Nakliye Yolları | DHL |
| Model numarası | Fisher DVC2000 |
| Uygulama | Sanayi |
| Renk | Gri |
|---|---|
| Aksiyon modu | Çift oyunculuk |
| Tekrarlanabilirlik | ≤ 0,25% |
| Sıcaklık | -40 ° +85 ° |
| Besleme Ortamı | Hava yağı gazı |
| Model Adı | 377D, 377L,377U, 377CW Açma Vanası |
|---|---|
| Ağırlık | Alüminyum: 0,95 Kg Paslanmaz Çelik: 2,31 Kg |
| emniyet | SIL 3 Özelliği Exida Consulting LLC Tarafından Sertifikalandırılmıştır |
| Çalışma basıncı | 10,3 Bar (150 psig) |
| Garanti | 1 yıl |
| Maksimum voltaj | 30,0 VDC |
|---|---|
| Uyumluluk Gerilimi | 10,0 VDC @ 20 MA |
| Tekrarlanabilirlik | <%0,05 Tam Ölçek |
| Model numarası | Logix 3200MD Dijital HART Konumlandırıcı |
| İletişim | HART Protokolü |
| Koruma derecesi | IP 66/NEMA 4X |
|---|---|
| Sıcaklık | ≤0.15 %/10 K |
| histerezis | ≤0,3 % |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| Özellik | Neles Kontrol Vanası Neles Pozisyoner |
| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Sapma | % ≤ 1 |
| Güç | Pnömatik |
| histerezis | ≤0,3 % |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
|---|---|
| Sapma | % ≤ 1 |
| Eylem yönü | Tersine çevrilebilir |
| Garanti | 1 yıl |
| Özel Destek | OEM |
| Sapma | % ≤ 1 |
|---|---|
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 mA |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| Koruma derecesi | IP 66/NEMA 4X |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
|---|---|
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 mA |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| Koruma derecesi | IP 66/NEMA 4X |
| Eylem yönü | Tersine çevrilebilir |