| Ayar Noktası | 4 ila 20 Ma |
|---|---|
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| Malzeme | Çelik |
| İletişim | HART® saha iletişim protokolü |
| Çıkış Sinyali | 145 psig'e kadar pnömatik basınç (10 bar) |
|---|---|
| Rangedown | 10:1'e kadar (Aralık 1 için 5:1) |
| Standart veya standart olmayan | Standart |
| Baskı ortamı | Atmosfer basıncı |
| Akış özellikleri | Doğrusal, Değiştirilmiş Doğrusal, Değiştirilmiş Eşitlik% |
| Ürün adı | 2052 Aktüatörlü ve DVC6200 valf konumlandırıcılı Fisher V150 V500 Döner Küre Kontrol Vanası |
|---|---|
| Marka | BALIKÇI |
| model | V150 V500 Döner Küre Kontrol Vanası |
| Tehlikeli Alan Sınıflandırması | Ex h IIC Tx Gb |
| Kesinlik | 0.15 |
| Ürün Adı | Orijinal flowserve konumlandırıcı UAS Logix 3200 MD çok stoklu pnömatik dijital valf konumlayıcı |
|---|---|
| Model | SA/CL |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | Yüksek basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |
| Korozyon direnci | Yüksek |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 4-20 Ma Hart |
| Standart veya standart olmayan | Standart |
| Çıkış Sinyali | 145 psig'e kadar pnömatik basınç (10 bar) |
| Giriş sinyali | Bölünmüş özellikli 4-20 Ma DC |
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 4-20 Ma Hart |
| Korozyon direnci | Yüksek |
| Koruma Derecesi | IP66/IP67 (toz geçirmez ve suya dayanıklı) |
| Güç kaynağı | 24V DC (analog kontrol için minimum 9.5V, Hart için 10V) |
| Güç kaynağı | 24V DC (analog kontrol için minimum 9.5V, Hart için 10V) |
|---|---|
| Ortam sıcaklık aralığı | -40 ° C ila 85 ° C (-40 ° F ila 185 ° F) standart; Genişletilmiş seçenekler mevcut |
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı (standart) Veya Paslanmaz Çelik (isteğe bağlı) Muhafaza |
| Standart veya standart olmayan | Standart |
| Kesinlik | ±% 0.50 çıkış aralığı (bağımsız doğrusallık) |
| Medya | Hava |
|---|---|
| Ürün Türü | Valf Konumu |
| Çalışma koşulları | Gaz: T6 Toz: T82 |
| En yüksek akım | 30 VDC Uyumluluk Voltajı |
| Malzemeler | Paslanmaz Çelik, Bakır, Pirinç, Düşük Bakır Alüminyum Alaşımı |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar 20-90 Psi |
| Pnömatik çalışma | Tek Oyunculuk Çift Oyunculuk |
| Model numarası | SRI990 |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Ürün adı | DVC6200 SIS Dijital konumlayıcı |
|---|---|
| Veri arayüzü | telli |
| Giriş sinyali | Elektrikli, Pnömatik |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psi |
| Güç kaynağı | Yerel |