| Single weight | 5kg |
|---|---|
| Material | Alumium/stainless Steel |
| Brand Name | Fisher Valve Positioner |
| Supply media | Air Oil Gas |
| Shipping ways | DHL |
| tip | GX |
|---|---|
| onaylı | CRN, CUTR, kaçak emisyonlar, PED, SIL uyumluluğu |
| Valf ebadı | NPS 1/2, NPS 3/4, NPS 1, NPS 1-1 / 2, NPS 2, NPS 3, NPS 4, NPS 6 |
| Akış karakteristiği | Denge yüzdesi, doğrusallık, karakterizasyon |
| Malzeme | Karbon çeliği, paslanmaz çelik, çift taraflı, alaşım |
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Valf ayar noktası | 4-20mA, 450 Ohm Giriş Direnci |
| Uygulama Senaryosu | Su, Buhar, Gaz vb. |
| Ev materyalleri | Alüminyum |
| delik | DN 4.0 |
| Korozyon Koruması | KS |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Çevre sıcaklığı | - 30 °C ile +70 °C arası |
| Tork Aralığı | 10 Nm'den 32 000 Nm'ye kadar |
| El çarkı çalışması | Kılavuz |
| Colour | Grey |
|---|---|
| Supply media | Air Oil Gas |
| Model Number | DVC6200/DVC2000/3582i |
| Communication mode | HART 7 |
| Application | Industrial |
| Üretimi adı |
|---|