| Ek | Boru veya duvar montajı |
|---|---|
| Montaj konumu | Dik, yoğuşma suyu drenajı aşağı doğru |
| Çevre sıcaklığı | -40 … +60°C |
| Malzeme | çelik |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kilo |
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| İletişim | HART, FOUNDATION Fieldbus, Profibus PA |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Onaylar | Hart, Profibus-Pa ve Foundation Fieldbus Networks için kullanılabilir |
| Ambalaj bilgileri | Karton + ahşap kasa + koruma |
| Tedarik gücü | 4 ila 20mA, döngüle çalışan |
|---|---|
| Elektrik bağlantıları | PF 1/2, NPT 1/2, M20X1.5 |
| Çıkış aralığı | 0-7 çubuk (0- 100 psi) |
| Tedarik baskısı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Pnömatik bağlantılar | PT 1/4, NPT 1/4 |
| Çalışma sıcaklığı | -52 ila 85 ° C (-62 ila 185 ° F) |
|---|---|
| Akım sinyal çıkışı | 4 - 20 Ma |
| İletişim protokolü | HART protokolü |
| Güç kaynağı aralığı | 12.5 ila 40 VDC (tipik olarak 24 VDC) |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu + koruma |
| Ağırlık | 3,5 kilo |
|---|---|
| Gerilim Beslemesi (maksimum) | 30Vdc |
| Minimum Gerekli Çalışma Akımı | 3,6 mA |
| Tekrarlanabilirlik | <% 0.25 |
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20 Ma Hart |
| Giriş | 4-20 mA DC (direnç 300 Ω) |
|---|---|
| İletişim | HART6 (AVP102) |
| Hava Temini | 140-700kPa |
| hava kullanımı | 4 L/dak (N) tek etkili dengede |
| Maksimum Akış | 400 kPa'da 110 L/dak (N) tek etkili |
| Valf konumlandırıcısının ağırlığı | 2,5 kg (5,5 lb) |
|---|---|
| Hava Besleme Basıncı | 1,4 ila 7,0 bar |
| Koruma | IP66 |
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20 Ma Hart |
| Ambalaj bilgileri | 2-7gün |
| Giriş sinyali | 4-20 mA HART (yük voltajı tipik 6,6 V) |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Karton + ahşap sandık + koruyucu ambalaj |
| Teslim süresi | 65 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | yılda 600 birim |
| Sertifikalar | ATEX, KESİCİ, PED |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 3-15 veya 6-30 psi, 0,2 -1,0 veya 0,4 -2,0 bar Pnömatik Sinyal |
| Teşhis | HAYIR |
| Giriş sinyali | Film, Müzik, Haber |
| Maksimum çıkış basıncı | 50 psi |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC (9-28 V DC döngüsü) |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | ±%0,5 FS |
| Ortam Sıcaklığı | Standart: -20 °C ila +70 °C (-4 °F ila +158 °F) |
| ağırlık | Yaklaşık. 2,7-2,8 kg (6,0-6,2 lb) |
| Koruma | IP66 |