| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman |
|---|---|
| Özgürlük derecesi | 6 |
| iletişim | TCP/IP ve Modbus |
| Çalışma sıcaklığı | 0-50°C |
| tekrarlanabilirlik | ±0,03 mm |
| Marka | Hitbot |
|---|---|
| model | Z kolu 1832 |
| Azami yük | 1 kg |
| Kol Uzanma | 320mm |
| Tekrarlanabilirlik | ± 0.02mm |
| Marka | Hitbot |
|---|---|
| model | Z kolu 6140 |
| Azami yük | 3kg |
| Kol Uzanma | 400mm |
| Tekrarlanabilirlik | ± 0.03 mm |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman |
| Maksimum yük | 14kg |
| G/Ç güç kaynağı | 24V 2A |
| Ulaşmak | 1100mm |
| Ürün Adı | Cobot Elfin 5, 5KG Taşıma Kapasiteli ve 6 Eksenli Çin Robot Kolu ve İşbirlikçi Robot |
|---|---|
| Ulaşmak | 800mm |
| yük | 5kg |
| Ağırlık | 23Kg |
| Türü | Elfin 5 |
| Ürün adı | 10KG Yüklü Yüksek Yüklü Cobot Robot AUBO i10 Kaynak Makinesi İçin 6 Eksenli Endüstriyel Robotik Kol |
|---|---|
| Reach | 1350mm |
| Taşıma kapasitesi | 10kg |
| ağırlık | 37kg |
| tip | AUBO i10 |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Yatay Seyahat (mm) | 600/800 mm |
| Uygulama | Derleme |
| Ağırlık | 18.6kg / 33.8kg |
| Garanti | 1 yıl |
| Tip | E5 |
|---|---|
| Ağırlık | 23kg |
| yük | 5kg |
| Ulaşmak | 800 mm |
| Güç | Tipik çevrimde 180W |
| Ürün adı | Kaynak için 10 kg taşıma kapasiteli Çinli Cobot HAN'S E10 Elfin |
|---|---|
| Taşıma kapasitesi | 10kg |
| Reach | 1000mm |
| güç | Tipik çevrimde 350W |
| Ortak hız | J1-J2 120 ° / S J3-J4 135 ° / S J5-J6 180 ° / S |
| Ürün adı | Evrensel Robot ve Kaynak Makinesi için 3KG Yük 590MM Ulaşan Elfin E03'ün 6 Aixs Cobot |
|---|---|
| Reach | 590mm |
| Taşıma kapasitesi | 3kg |
| ağırlık | 17kg |
| tip | Elfin 3 |