| Marka | Hitbot |
|---|---|
| model | Z kolu 1632 |
| Azami yük | 1 kg |
| Kol Uzanma | 320mm |
| Tekrarlanabilirlik | ± 0.02mm |
| Marka | AUBO |
|---|---|
| model | AUBO i16 |
| eksen | 6 eksenli |
| Taşıma kapasitesi | 16 KG |
| Reach | 967,5 mm |
| Başvuru | kaynak, alma ve yerleştirme |
|---|---|
| Görüntülü muayene | Tedarik edilen |
| G/Ç Kaynağı | 24V 2A |
| Ana Malzeme | Alüminyum, Plastik, Çelik |
| Gerilim | 200-240Vac |
| Marka | DOBOT |
|---|---|
| Model | CR5 |
| yük | 5 kilo |
| Erişim | 1096mm |
| Adlık Voltaj | DC48V |
| Marka | DOBOT |
|---|---|
| modeli | CR10 |
| yük | 10 kg |
| Ulaşmak | 1525 mm |
| anma gerilimi | DC48V |
| model | JAKA Zu 5 |
|---|---|
| eksen | 6 eksen |
| Taşıma kapasitesi | 5kg |
| Çalışma yarıçapı | 954 mm |
| Tekrarlanabilirlik | ± 0.02mm |
| Marka | UR |
|---|---|
| model | UR3e |
| Taşıma kapasitesi | 3 kg |
| Reach | 500 mm |
| Tekrarlanabilirlik | ± 0.03 mm |
| Model | E15 |
|---|---|
| maksimum yük | 15Kg |
| Erişim | 1300mm |
| tekrarlanabilirlik | ± 0,1 mm |
| eksen | 6 Eksen |
| model | E10-L |
|---|---|
| ağırlık | 42.5kg |
| Maksimum yük | 8kg |
| İşin kapsamı | 1300mm |
| Ortak maksimum hız | J1-J4 180 ° / S J5-J6 200 ° / G |
| Marka | DOBOT |
|---|---|
| Model | M1 |
| Erişim | 400 mm |
| yük | 1.5kg |
| Tekrarlanabilirlik | ±0,02 mm |