| Ürün Adı | Çin'den İşbirlikçi Robot Olarak 5KG Taşıma Kapasitesi, 800MM Erişim ve Robotik Kol Cobot'lu |
|---|---|
| Ulaşmak | 800mm |
| yük | 5kg |
| Ağırlık | 23Kg |
| Türü | Elfin 5 |
| Ürün adı | Malzeme Taşıma Ekipmanları Parçaları İçin Cobot Olarak 3KG Yüklü İşbirlikçi Robotun Mini Robotu UR 3 |
|---|---|
| Reach | 500mm |
| Taşıma kapasitesi | 3kg |
| ağırlık | 11.2kg |
| tip | UR 3e |
| Ürün adı | 10kg Yük 1000mm Reach Montaj Robotu ve İşbirlikçi Robotlu 6 Eksenli Cobot Elfin10 |
|---|---|
| Reach | 1000mm |
| Taşıma kapasitesi | 10kg |
| ağırlık | 40kg |
| tip | Elfin 10 |
| Ürün Adı | Çin'den İşbirlikçi Robot Olarak 5KG Taşıma Kapasitesi, 800MM Erişim ve Robotik Kol Cobot'lu |
|---|---|
| Erişim | 800mm |
| yük | 5kg |
| Ağırlık | 23Kg |
| türü | Elfin 5 |
| Tip | UR10e |
|---|---|
| Yığın | 33,3 kg / 73,5 lb |
| Max. Maks. payload yük | 10 kg / 22 lb |
| Hareket aralığı | 1300 mm / 51,2 inç |
| Ortak aralığı | ± 360 ° tüm eklemler için |
| Ürün adı | Motor Montajı için Cobot Olarak 3KG Yüklü 6 Eksenli Endüstriyel Robot Kolu Evrensel Robot UR 3e |
|---|---|
| Reach | 500mm |
| Taşıma kapasitesi | 3kg |
| ağırlık | 11.2kg |
| tip | UR 3e |
| Uygulanabilir Endüstriler | Oteller, Konfeksiyon Mağazaları, İnşaat Malzemesi Mağazaları, Makine Tamirhaneleri, Üretim Tesisi, Y |
|---|---|
| Showroom Konumu | Mısır, Kanada, Türkiye, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri, İtalya, Fransa, Almanya, Brez |
| Video çıkışı denetimi | Tedarik edilen |
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Pazarlama Türü | Yeni Ürün 2020 |
| Ürün adı | UR Universal robots ur5 cobot robotu, TBI kaynak torcu ve cobot kolu için Panasonic YD-350 kaynak ma |
|---|---|
| model | UR5 |
| Poz tekrarlanabilirliği | ± 01 mm |
| Eksen sayısı | 6 |
| Montaj konumu | Zemin/Tavan/Duvar |
| Ürün adı | Parlatma makinesi ile UR cobot robot UR10 cobot robot |
|---|---|
| model | UR10 |
| Poz tekrarlanabilirliği | ± 0.1 mm |
| Eksen sayısı | 6 |
| Montaj konumu | Zemin/Tavan/Duvar |
| Ürün adı | AUBO I5 Of 6 Aixs Robot Kolu, 5KG Playload ile Motor Montajı ve Kaynak Makinesi İçin Cobot Olarak |
|---|---|
| Reach | 886,5 mm |
| Taşıma kapasitesi | 5kg |
| ağırlık | 24kg |
| tip | AUBO I5 |