| Maksimum erişim | 819 mm |
|---|---|
| Maksimum taşıma kapasitesi | 7 kg |
| Poz tekrarlanabilirliği (ISO 9283) | ± 0,03 mm |
| Eksen Sayısı | 6 |
| Montaj konumu | herhangi bir açı |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Uygulama | Yük |
| Ağırlık | 11,2 Kg, 11,2 Kg |
| Garanti | bir yıl |
| Ürün adı | Üniversal UR3 UR3e Endüstriyel Robotlar |
| model | E10 |
|---|---|
| ağırlık | 40kg |
| Maksimum yük | 10kg |
| Reach | 800mm |
| Tekrarlanabilirlik | +/- 0,03 mm |
| model | E05 |
|---|---|
| ağırlık | 23kg |
| Maksimum yük | 5kg |
| İşin kapsamı | 800mm |
| Tekrarlanabilirlik | +/- 0,03 mm |
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
|---|---|
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |
| Durum | Yeni |
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Tekrarlanabilirlik | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
|---|---|
| Baskı uygulamak | 20 ila 150psi |
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Özellikleri | Kolay, Basit, Doğru |
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
|---|---|
| Uyumluluk Gerilimi | 10 VDC |
| Doğal olarak güvenli | Sınıf 1, Bölge 0, AEx Ia IIC;Sınıf I Bölüm 1 Grup A,B,C,D |
| Ürün | pozisyoner |
| Türü | Dijital konumlandırıcı |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
|---|---|
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| İletişim Protokolü | HART, 4-20mA Analog |
| Türü | Dijital konumlandırıcı |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı | -20°C ila +60°C |
| Giriş | 4-20mA |
| histerezis | %0,2 |
| Baskı uygulamak | 150 PSI |
| Güç kaynağı | 4-20mA |
|---|---|
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Tekrarlanabilirlik | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
| Model numarası | SVI II |