| Eki | Boru veya duvar montajı |
|---|---|
| Montaj pozisyonu | Dik, yoğuşmalı drenaj aşağı doğru |
| Ortam sıcaklığı | -40… + 60 ° C |
| Malzeme | çelik |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kg |
| Teşhis | Evet |
|---|---|
| Koruma sınıfı | IP66 |
| İletişim | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu |
| Eki | Boru veya duvar montajı |
|---|---|
| Montaj pozisyonu | Dik, yoğuşmalı drenaj aşağı doğru |
| Ortam sıcaklığı | -40… + 60 ° C |
| Malzeme | çelik |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kg |
| Giriş Koruması | IP66 |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4 ~ 20 mA DC |
| Ev materyalleri | Alüminyum |
| Oyunculuk Türü | Tek / Çift |
| doğrusallık | ± %0,5 FS |
| Vana Tipi | Bilyalı Valf, Kelebek Valfı, Çek valfi, Kapı Valfi, Küre Valfi, Tapa Valfi |
|---|---|
| İletişim Protokolü | Hart 5 veya Hart 7 |
| Analog Giriş Sinyali | 4-20 Ma DC |
| Elektrik bağlantısı | 1/2 NPT iç veya M20 |
| Mevcut montaj | Kayar sapı doğrusal; Çeyrek dönüş döner uygulamaları |
| Giriş Koruması | IP66 |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4 ~ 20 mA DC |
| Ev materyalleri | Alüminyum |
| Oyunculuk Türü | Tek / Çift |
| doğrusallık | ± %0,5 FS |
| Giriş basıncı | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Maksimum histerez | %0,3 |
| Çalışma için ortam hava sıcaklığı | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| İletişim limanı protokolü | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| IP koruma derecesi | IP66 |
| İletişim Protokolü | 4-20mA Analog |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | HAYIR |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Maksimum çıkış basıncı | 150 PSI |
| Sertifikalar | ATEX, KESİCİ, PED |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 3-15 veya 6-30 psi, 0,2 -1,0 veya 0,4 -2,0 bar Pnömatik Sinyal |
| Teşhis | HAYIR |
| Giriş sinyali | Film, Müzik, Haber |
| Maksimum çıkış basıncı | 50 psi |