| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| İletişim | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Koruma Sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Ambalaj bilgileri | Karton + ahşap sandık + koruyucu ambalaj |
| Teslim süresi | 60 gün |
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
|---|---|
| Teşhis | Standart Tanılama, Gelişmiş Tanılama |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Model numarası | SVI II |
| Durum | Yeni |
| Model numarası | SVI II |
|---|---|
| hava besleme basıncı | Tek Etkili (1,4 ila 6,9 Bar), Çift Etkili (1,4 ila 10,3 Bar) |
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Durum | Yeni |
| Seviye Ölçüm Aralığı | 12400 Serisi için 14 ila 120 inç 355 ila 3048 mm |
|---|---|
| 12400 Çıkış Sinyali | 4-20 mA HART İletişimi İki Kablolu Döngüyle Beslemeli |
| 12400 Gövde Malzemesi | Karbon Çelik Paslanmaz Çelik Krom Moly İsteğe Bağlı Malzemeler |
| BR200 BR400 Maksimum Besleme Basıncı | 150 psi 10,3 bar 1 1 Giriş Çıkış Oranı |
| BR200 BR400 Bağlantı Boyutu | 1 4 NPT Rc BR200 1 2 NPT Rc BR400 |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Baskı uygulamak | 20 ila 150psi |
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
| Güç kaynağı | 4-20mA |
|---|---|
| Teşhis | Standart Tanılama, Gelişmiş Tanılama |
| Durum | Yeni |
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
|---|---|
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
| Durum | Yeni |
| Model numarası | SVI II |
|---|---|
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
| Baskı uygulamak | 20 ila 150psi |
| Özellikleri | Kolay, Basit, Doğru |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Teşhis | Olmadan |
| oyunculuk | Tek oyunculuk veya Çift oyunculuk |
| İletişim | Olmadan |
| Kullanımı | Zorlu Transit Süreleri ve Ortam Koşulları |
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
|---|---|
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |