| Güç kaynağı | 4-20mA |
|---|---|
| Teşhis | Standart Tanılama, Gelişmiş Tanılama |
| Durum | Yeni |
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Model numarası | SVI II |
|---|---|
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
| Baskı uygulamak | 20 ila 150psi |
| Özellikleri | Kolay, Basit, Doğru |
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
|---|---|
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
| Durum | Yeni |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Teşhis | Olmadan |
| oyunculuk | Tek oyunculuk veya Çift oyunculuk |
| İletişim | Olmadan |
| Kullanımı | Zorlu Transit Süreleri ve Ortam Koşulları |
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
|---|---|
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma |
|---|---|
| Tedarik baskısı | 1.4 - 7 bar (20 - 100 psi) |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila +85°C |
| Muhafaza koruması | IP66 / NEMA 4x |
| Tekrarlanabilirlik | ≤%0,5 |
| Tekrarlanabilirlik | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
|---|---|
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| hava besleme basıncı | Tek Etkili (1,4 ila 6,9 Bar), Çift Etkili (1,4 ila 10,3 Bar) |
| Özellikleri | Kolay, Basit, Doğru |
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
|---|---|
| Özellikleri | Kolay, Basit, Doğru |
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Model numarası | SVI II |
| Tekrarlanabilirlik | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
|---|---|
| Baskı uygulamak | 20 ila 150psi |
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Özellikleri | Kolay, Basit, Doğru |
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Eki | Boru veya duvar montajı |
|---|---|
| Montaj pozisyonu | Dik, yoğuşmalı drenaj aşağı doğru |
| Ortam sıcaklığı | -40… + 60 ° C |
| Malzeme | çelik |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kg |