| Çıkış basıncı | 0,1-10 Bar |
|---|---|
| Koruma sınıfı | IP66 |
| İletişim | HART 7/Foundation Fieldbus |
| Çalışma sıcaklığı | -52°C–185°F (-62°C–85°C) |
| Giriş sinyali | 4-20mA + HART/Foundation Fieldbus |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Darbe aralığı | 8-260mm |
| Model numarası | SRD991 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Tekrarlanabilirlik | ≤ ±%0,3 |
|---|---|
| Muhafaza malzemesi | Alüminyum |
| Ortam sıcaklığı | -40 °C ila +80 °C |
| Hava Tüketimi | 1,4 barda 0,24 normal m³/saat (yaklaşık) |
| Tedarik baskısı | 1,4 ila 6,9 bar (20 ila 100 psi) |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4~20 mADC |
| Ağırlık | 3.0kg ((basınç ölçer bloğu olmadan), 3.3kg ((basınç ölçer bloğu ile) |
| Model numarası | kgp 5000 |
| Pozisyon verici çıkışı | 4~20 mADC |
| Giriş Koruması | IP66 |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4 ~ 20 mA DC |
| Ev materyalleri | Alüminyum |
| Oyunculuk Türü | Tek / Çift |
| doğrusallık | ± %0,5 FS |
| Ev materyalleri | Eloksallı Alüminyum Alaşımlı Bir Kompozit Polimer |
|---|---|
| Ağırlık | 1,8 kg -3,4 kg |
| Baskı uygulamak | 1,4-8 Bar |
| Besleme Gücü | 4-20mA |
| Gerilimmaks | 30VDC |
| Güç kaynağı | Döngü 4-20mA kontrol sinyalinden güç alır |
|---|---|
| Yük Gerilimi | 20 mA DC'de 11,0 VDC / 4 mA DC'de 10,0 VDC |
| Oyunculuk tipi | Tek veya çift |
| Tedarik Ortamı | Hava veya nitrojen |
| Dijital İletişim | HART7 |
| Ayar noktası | 4-20 mA |
|---|---|
| Valf hareketi | 3,6 ila 300 mm |
| açılma açısı | 24 - 100 ° |
| Malzeme | Alüminyum |
| Ambalaj bilgileri | Dış ticaret için ahşap kutular, IPPC sterilize ahşap kutular ve ihracat gümrük muayenesi gerektirmey |
| Kesinlik | ± %0,5 |
|---|---|
| Uygunluk/Doğrusallık | ± %0,5 Tam Açıklık |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| İşletme | -40° F ila 185° F (-40° C ila 85° C) |
| tekrarlanabilirlik | ± %0,3 Tam Açıklık |
| Çıkış çözünürlüğü | 0.001 MA |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -10°C ila 55°C |
| Boyutlar | 144 Mm X 80 Mm X 44 Mm |
| Görüntülemek | LCD Ekran, 2 Satır X 16 Karakter |
| Nem Aralığı | %0 - %95 (yoğuşmasız) |