| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
|---|---|
| Arz basıncı (tek etkili) | 20 ila 100 psi maksimum (1.4 ila 6.9 bar) |
| Arz basıncı (çift etkili) | 20 ila 150 psi maksimum (1.4 ila 10.3 bar) |
| Pnömatik Eylem | Tek veya çift oyunculuk, başarısız güvenli; döner ve doğrusal |
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Teşhis | Evet |
| İletişim | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu + koruma |
| Renk | Gri |
|---|---|
| Aksiyon modu | Çift oyunculuk |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0 .25% |
| Sıcaklık | -40 ° +85 ° |
| Tedarik medyası | Hava petrol gazı |
| Hava kapasitesi | 30,6 Nm3 /sa @ 4,1 bar (18 SCFM @ 60 psi) |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | ≤0 .25% |
| Hava Tüketimi | 0,082 - 0,637 Nm3 /h @ 4,1 bar (0,048 - 0,375 SCFM @ 60 psi) |
| Durum | Yeni |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu |
| Giriş sinyali | 4-20mA DC, 1-5V DC, 0-10V DC, HART Protokolü, Vb. |
|---|---|
| Koruma seviyesi | IP66 |
| Teşhis işlevi | Arızaları ve Cihaz Durumunu Otomatik Olarak Algılayabilir, Uyarı ve Arıza İstemi Bilgileri Sağlayabi |
| Kesinlik | Nominal Koşullarda %0,075'e Kadar |
| Ölü bant ayarı | Farklı Uygulamaları Barındırmak İçin Ayarlanabilir Ölü Bant |
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
|---|---|
| Model numarası | SVI II |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Valf ayar noktası | 4-20mA, 450 Ohm Giriş Direnci |
| Uygulama Senaryosu | Su, Buhar, Gaz vb. |
| Ev materyalleri | Alüminyum |
| delik | DN 4.0 |
| Teşhis | Evet |
|---|---|
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Pozisyon kontrolü | Kısma kontrolü, açık/kapalı |
| Tedarik medyası | Hava, doğal gaz, azot |
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
| Güç kaynağı | Döngü 4-20mA kontrol sinyalinden güç alır |
|---|---|
| Yük Gerilimi | 20 mA DC'de 11,0 VDC / 4 mA DC'de 10,0 VDC |
| Oyunculuk tipi | Tek veya çift |
| Tedarik Ortamı | Hava veya nitrojen |
| Dijital İletişim | HART7 |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Darbe aralığı | 8-260mm |
| Model numarası | SRD991 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |