| medya sıcaklığı | Normal Sıcaklık |
|---|---|
| Büyük | Alaşım/çelik |
| Hassasiyet | ±% 0.2 FS |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 Ma 10.0 ila 30.0 VDC |
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz çelik, karbon çelik, dökme demir |
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Ürün adı | Azbil akıllı pnömatik konumlandırıcılar AVP300/301/302 konumlayıcı |
|---|---|
| Marka | AZBİL |
| Modeli | AVP300/301/302 |
| Matrial | Alaşım/çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| Bağlantı | Flanş, Kelepçe, Diş, Akıl Sağlığı Konusu |
|---|---|
| Ürün Adı | Flowserve Valf Konumlandırıcı |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | SS304, SS316 Veya Özelleştirin |
| Doğruluk | ±%1,±%1,6 |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Koruma sınıfı | IP66 |
| İşletme baskısı | 2.7 Bar (40 psig) ~ 12 bar (174 psig) |
| Yapı | Basınç Azaltma |
| Ürün türü | Valf konumu |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
|---|---|
| Teşhis | Hayır |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, RCM |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Modeli | IP8000/8100 |
|---|---|
| Boyut | 3/4 "ila 8" |
| Tedarik | Film, Müzik, Haber |
| Marka | SMC |
| Gerilim | AC / DC 220V, AC 380V, vb. |
| Temperature Of Media | Normal Temperature |
|---|---|
| Matrial | Alloy/Steel |
| Sensitivity | ±0.2% F.S |
| Power Supply | Two-wire, 4-20 MA 10.0 To 30.0 VDC |
| Body Material | Stainless Steel, Carbon Steel, Cast Iron |
| tip | 3660 |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 3-15 veya 6-30 psi, 0.2 -1.0 veya 0.4 -2.0 bar Pnömatik Sinyal |
| Güvenlik Sertifikası | sıfır |
| Teşhis | Hayır |
| Giriş sinyali | Pnömatik |
| vuruş uzunluğu | 0-100mm |
|---|---|
| Baskı uygulamak | 3-15 psi |
| Valf Boyutu | 1/2-2 İnç |
| Kesinlik | Aralığın ±%0,2'si |
| Nem Aralığı | –40 ila 85ºC (-40 ila 185ºF) |