| COMMUNICATION | FOUNDATION fieldbus |
|---|---|
| Statik yıkım sınırı | 100mA |
| Signal range | 4 to 20 mA |
| Minimum current | 3.6 mA for display 3.8 mA for operation |
| Deviation | ≤1 % |
| koşullu | Yeni |
|---|---|
| İletişim Protokolü | Hart 5 veya Hart 7 |
| Analog Giriş Sinyali | 4-20 mA DC |
| Medya | Hava ve Gaz |
| Elektriksel bağlantı | 1/2 NPT iç veya M20 |
| Sapma | % ≤ 1 |
|---|---|
| Medya | Gaz |
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 Ma |
| Eylem yönü | Geri dönüşümlü |
| Hassasiyet | ≤%0,1 |
| Ürün adı | Orijinal Frowserve Pozisyoner UAS LOGIX 3200 MD Pnömatik Dijital Valf Konumlandırıcı Çok fazla stok |
|---|---|
| Modeli | SA/CL |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |
| Basınç | Yüksek Basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55 ° C (-4 ila 122 ° F) |
| Aygıt Nesne Tipi | SIPART PS2 Valve Positioner |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Model numarası | SIPART PS2 Valve Positioner |
| Protokol | HART |
| Uygulama | Elektropneumatik Valf Yerleştiricisi |
| Aygıt Nesne Tipi | SIPART PS2 Valve Positioner |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Model numarası | SIPART PS2 Valve Positioner |
| Protokol | HART |
| Uygulama | Elektropneumatik Valf Yerleştiricisi |
| Aygıt Nesne Tipi | SIPART PS2 Valve Positioner |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Model numarası | SIPART PS2 Valve Positioner |
| Protokol | HART |
| Uygulama | Elektropneumatik Valf Yerleştiricisi |
| Ürün Adı | Orijinal flowserve konumlandırıcı UAS Logix 3200 MD çok stoklu pnömatik dijital valf konumlayıcı |
|---|---|
| Model | SA/CL |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | Yüksek basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |
| Ürün Adı | Samson 3241 Fisher 3582i dijital konumlandırıcılı pnömatik kontrol vanası |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Model | 3222 serisi |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Boyut | 2-12 İnç |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Yapısal tasarım | dijital, elektropnömatik konumlayıcı |
| Çalışma modu | Tek etkili, çift etkili |
| Montaj Konumu | Herhangi |
| Ayar seçenekleri | Ekran ve butonlar aracılığıyla |